Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy fiú a suliban aki...

Van egy fiú a suliban aki szerelmes belém. Viszont kövér, ronda, és igénytelen. Egy szóval nem jön be. És egy barátnőm, aki jóban van vele mondta, hogy készül szerelmet vallani. :' ( Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az igénytelent nem írtad volna, akkor azt mondtam volna megér egy esélyt, de valószínű gondolom nem akarod megbántani(nagyon), szerintem ne azt mond, hogy fúj. Találj ki valamit, szerintem nem nehéz.
2012. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akármit .. mond h nem az eseted..
2012. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy ameddig nem tudtam meg(bár akkor is gyanakodtam...) tök jóban voltunk..:c
2012. szept. 6. 20:00
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem tudnék valakivel szerelem vagy csak egy kicsi vonzódás nélkül kényszerből járni.:l
2012. szept. 7. 14:52
 5/5 anonim válasza:
hát velem is volt ilyen ,de nem akart persze szerelmet vallani ,de kövér(nem annyira ,de nem az a vékony típus)volt. Mondd neki ,hogy nem az eseted és ,hogy hagyjon békén ha meg az osztály előtt akarja az gáz...
2012. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!