Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már régóta szeretnék egy...

Már régóta szeretnék egy normális MLM céggel dolgozni, de mindig a termék vagy a kezdő csomag drága az embereknek pl. Nuskin, vagy a havi vásárlási limit Amway. Van normálisan működő MLM cég ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
normális termék, normális havi kvóta

2012. szept. 10. 12:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
30%

> Ferenc fogalmam sincs, hogy honnan vetted ezeket a fals információkat,

A saját életemből.

2012. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%

Akkor te valamit nagyon elszúrtál. Bár komoly kétségeim vannak affelől, hogy te bármikor is építettél MLM hálózatot sőt biztos vagyok benne, hogy NEM. Mivel az MLM egy nagyon jó kapcsolatteremtő vállalkozás ha valaki normálisan csinálja. Amióta ezzel foglalkozom azóta rengeteg embert megismertem, a családommal csak javult a kapcsolatom főleg ha azt veszem, hogy vannak olyan családtagok akikkel már régen nem találkoztam, viszont ezzel megkeresve újra felmelegítettük a régi kapcsolatainkat. Olyan embereket ismerhettem meg akiket ha a korábbi munkámat csinálnám azt sem tudnám, hogy ők kicsodák.


Hozzá tenném, hogy a családból senki sem csatlakozott az üzlethez csak vásárlóként vásárolnak termékeket, legalábbis egyelőre.


Nem a "hablaty" ahogyan te írtad nem erről szól. Sőt külön ki szoktuk hangsúlyozni, hogy sokszor a család részéről van a legnagyobb ellenállás, de aki ezen túl tud lépni annak soha nem romlanak meg a családi kapcsolatai.

Ahhoz, hogy ez megromoljon nem kell MLM.


A szponzorom a főnököm? Ez elég vicces. Fogalmad sincs, hogy mi az MLM. Sőt biztos vagyok benne, hogy valami pilótajátékkal, de legalábbis valami amatőrrel találkoztál ha egyáltalán találkoztál az MLM-el és nem csak felültél a buta sztereotípiáknak.


És, hogy mennyire nem kell MLM ahhoz, hogy megromoljanak az emberi kapcsolatok. Van (vagy már volt) egy ismerősöm aki elindított egy vállalkozást és folyton azzal nyaggatott, hogy de nekem is vásárolnom kellene abból a termékből amit ő forgalmaz nem értette meg, hogy az engem nem érdekel. Ez már odáig fajult, hogy inkább nem vettem fel neki a telefont és már nem is találkozom vele. Ehhez nem kell MLM egyszerűen csak "hülyének", erőszakosnak kell lenni. Az meg nem az MLM-től lesz az ember.

2012. okt. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

"MOST INDUL EGY SVÁJCI MLM cég, aminek az elején lehet lenni, és aki MLM építő az tudja, hogy ez mekkora hatalmas előny !!!"


Igen mert te lehetsz az aki az elején lejáratja és neked kell megtanítani másoknak azt amit te sem tudsz. Ráadásul egy induló tök ismeretlen cég biztos tutira megbízhatóbb mint a tízen éve működő társaik.


Vannak normálisan működő MLM cégek Magyarországon, az általad említettek is pont ilyenek. Amik nem szoktak csak úgy újra indulgatni.


Anno 17-18 éve, nem lehetett úgy MLM-ezni, hogy felhívtál valakit és ne azt kérdezze. Csak nem az Am...

Nemrég egy baráti társaságban szóba került egy kivehetetlen folt -úgy mellesleg- Az egyik lány közölte, hogy de az kijön. Mire a többik kérdezték, hogy mivel ?

Erre közölte, hogy az Amw** kihozza.

Azt hol lehet kapni, hogy kell írni? Kihozta a flakont lebetűzte nekik a cégnevet, majd közölte, hogy ő a nagymamájától kérte el, de nézzék meg a Vaterán.

Én meg csendben mosolyogtam.

Csak megjegyzem nem vagyok hálózatépítő. Bár voltam. Egyáltalán nem előny, az ha az elején kezdesz, ugyanis még egy ember sincs az adott üzletben akitől tanácsot kérhetnél.

Az más kérdés, hogy még nem is járatta le senki a céget, de majd megteszik az elsők.

2013. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Igazából semmit nem szeretnék ajánlani a kérdezőnek. Úgyis rég volt már a kérdés, de ha esetleg idetalál, érdeklődnék, hogy milyen "havi vásárlási limitről" tud az Amwaynél. Alsó vagy fölső?
2013. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!