Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy ket nap alatt...

Normalis hogy ket nap alatt elhasznalok egy csomag nivea 60 darabos nedves torlokendot a kislanyom popsiara?

Figyelt kérdés
csak gondoltam megkerdem hogy mas anyukak is ijen sokat hasznalnak el egy pelenkazaskor.3 honapos es ket hetes kislany anyukaj.
2009. jan. 11. 21:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem.

Ez napi 30 darabot jelent. Mivel nem kell minden pelusozásnál megtörölni (sőt, ártalmas), hanem csak kakinál és számításba vesszük, hogy írtó nagyot kaksizik és elhasználsz 5-öt is, akko napi 6x lenne óriáskakija, ami kizárt dolog :)

2009. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Ne haragudj hogy ezt mondom de az nagyon sok. Az egy idő után kész anyagi csőd. Próbáld meg maximálisan felhasználni a törlőkendőket.
2009. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az rengeteg. Én egy pelenkázáskor 1-2, ha nagyon nagy a kaki, 3-at szoktam elhasználni. Napi 5-7 pelenkával számolva 60 db azért úgy 1 hétig elég kellene hogy legyen.

Igaz, az én babám már 7 és fél hónapos, de úgy emlékszem 3 hónapos kora körül már éjjel nem nagyon pelenkáztam. Ha te még igen, akkor nyilván több fogy.

2009. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Anyagi csőd + rengeteg szemét + ami a legfontosab, hogy rosszat tesz a baba bőrének :(
2009. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
miert artalmas?? en minden pelenkazaskor ami csak pisis legalabb otot elhasznalok .de a kakisra nagyon sokat.miert nem kell megtorolni a pisis punciat es popsiat akkor az mijen higenia hogy lehet akkor rakenni a kremet??
2009. jan. 11. 21:41
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem eleinte, amig majdnem minden pelusban volt kaki, akor is 1 hetig volt eleg, mostanaban pedig 2 hetig is eleg egy csomaggal.
2009. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Sztem nem.Az túl sok.Ha naponta 3x kakil,és alkalmanként 5-6 db-ot használsz,akkor is min.3-4 napig elégnek kellene lenni.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
nem pelenkazom ejjel mert alszik. de soha sem hallottam hogy ez art a babanak. miert art??
2009. jan. 11. 21:43
 9/28 anonim ***** válasza:
92%

Mar megbocsass, de 5-ot elhasznalsz, ha csak pisis???!!!

Persze, hogy meg kell torolni mindig, mert aztan rakened a kremet, na de az 5 szerintem tulzas! Nem lehet annyira piszkos a pisi miatt, hogy ennyit elhasznalj!

2009. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
jo koszi mindenkinek..megprobalom akkor vissza fogni magam...de meg mindig nem mondtatok hogy miert art a babanak?? hol hallottatok ki mondta??
2009. jan. 11. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!