Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó puskázási csel a...

Valami jó puskázási csel a suliban? :D

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok nekem nagyon jó puskázási lehetőségeket, megköszönném :D:D
2012. szept. 10. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A tanulás, és a felkészülés az adott tantárgyra a legjobb puskázási csel.
2012. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én úgy szoktam hogy a pólómba rakom a hasamhoz és úgy mindig ha látom jön a tanár el tudom dugni és a hasamat csak nem nézi meg :D vagy meg van egy órarendem és annak a hátuljára írom és azt le lehet tépni és ha a tanár látom hogy jön azonnal letépem és kész :D
2012. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 2xSü ***** válasza:
100%

Tanulj. Megtérül. Nem pusztán azért, mert pl. kell a következő sulihoz, vagy munkahelyhez, hanem mert nagyobb rálátásod lesz dolgokra, azáltal, hogy érted őket. 10-15 év múlva valószínű érdekelni fognak olyan dolgok, amelyek most hidegen hagynak.


De ha minden kötél szakad, akkor volt egy jó puskázási módszerem, ami leginkább matekra, fizikára volt jó. Vettem egyszínű, lehetőleg sötét – a legjobb a fekete – tollat, aminek viszonylag puha műanyag borítása volt. Ebbe körzővel bele lehetett karcolni pl. képleteket. A tollon úgy 50 centiméterre nem látszott semmi. Nem is feltűnő, ha gondolkodás közben pl. a halántékodat vakargatod a tollal. Fősulin használtam úgy, hogy a tanár előttem állt.

2012. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vésd föl krétával a megoldást a táblára, és húzd végig rajta a szivacsot :D így halványan látszik a megoldás, a tanár pedig nem veszi észre...:) nálunk mindig bejön, de ha van olyan az osztályodban aki stréber, vagy nem bírjátok, akkor lehet hogy beköp :S
2012. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a klasszikus eldugom a könyvet a padban cselt használtam. De a legjobb az volt, mikor a padtársam akart puskázni, a földön, az asztal lábánál eldugta a könyvet úgy hogy a tanár ne lássa. A baj csak az volt, hogy ő sem látta. Én viszont igen, szóval lemásolta rólam. :D
2012. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi midnenkinek :D amiket még nem alkalmaztam kipróbálom :D:D...amúgy mi is szoktuk azt a táblás cselt de van 1-2 hülye akit nagyaon fenyegetünk óra előtt ,hogy kussolni fog ..még ami nekem bevállt az az volt ,hogy a megolsádt felírtam a földre és onnan olvastam de annál az a baj ,hogy nem mindig látszik :(..
2012. szept. 11. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a földre írt puska nagyon bejön. Nekem eszembe nem jutott soha és már késő. De ajánlani fogom, ha valaki kérdezi :D
2012. szept. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem mindig sikerül puskáznom ha hátul ülök és egy kis papírra kiírom ,amit a padba rakok vagy az ölembe ,a kereszt betett lábammal tudom takarni ha pedig már nem kell gyorsan a zsebembe rakom . De egyébként ha előtte nem tanultam volna akkor nem tudnám használni a puskát.
2012. szept. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!