Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem féltek az öregedéstől?

Ti nem féltek az öregedéstől?

Figyelt kérdés
Én annyira félek,hogy még most fiatalon akarok meghalni,mi már nyugdíjat se kapunk úgyse,teljesen kilátástalan a jövő.Várom nagyon a telet,tervembe van,hogy veszek egy üveg pálinkát vagy vodkát,szépen megiszom és kifekszek a hóra.Ez nem önsajnáltatás,meg nem lebeszélő szövegeket várok,hanem arra vagyok kíváncsi,hogy kibe mi tartja a lelket,mit tervez a jövőre?Főleg,aki munkanélküli,mi teszi még mindig erőssé,vagy mi ad még reményt egyáltalán,az itt élő embereknek?Én nem vagyok munkanélküli,mondhatni most még jó életem van,de tartok tőle,hogy ez nem tart sokáig...
2012. szept. 12. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt Te most komolyan gondolod? Annyira félsz az öregedéstől, hogy kinyírod magad most? Jobb is! A Te gyógykezelésed 80 éves korodra ku rva sokba kerülne! Sok sikert! Hülyegyerek!
2012. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes gondolkozás. Honnan tudod ilyen jól, hogy mi lesz 10 év múlva? És hogyhogy nem találsz magadnak semmi örömöt? Én ha meglátok reggel egy rigót az ablakban már annak örülök! Tegnap húzták ki két fogamat, holnap fognak még kettőt, és per pillanat boldog vagyok, hogy tudok enni egyáltalán. Meg se fordul a fejemben, hogy keseregjek! Ennyire hibásan gondolkozni már bocs...
2012. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Antimod ***** válasza:
Tény, hogy a mi korosztályunk sok nyugdíjat már nem fog látni. De ez nem a ma problémája. Majd feltaláljuk magunkat. Ha pedig valaki öngyilkos akar lenni, ráér akkor is, bár biztatni sohasem fogom erre.
2012. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Abszolút megértem a kérdezőt, és hidd el, sokan vannak így, csak nem merik megölni magukat már 50-80 évesen. Illetve visszatartja őket a család.


Láttál már öreg ember annak örülni, hogy hullanak a fogai, aszik a bőre, stb? Ugye, hogy nem. A nők még jobban félnek, mert sokan elveszítik az egyetlen dolgot, amivel valaha is feltűnést tudtak kelteni: ez a szépségük.


Természetesen van annyi méltóság bennem, hogy nem fogom megvárni, hogy lássam magam szétesni, ágybavizeljek, gyógyszerrel tudjak csak élni, stb. Úgy kalkulálok, hogy 50 éves koromig remekül tudom magam tartani, és úgyis megengedhetek magamnak mindenféle kezelést és megoldást ennek érdekében.

2012. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egy normális emberi tulajdonság. Mindenki fél, tart tőle. De ez is felfogás kérdése.

Ha sötéten látod a dolgokat az sem jó. Az ismeretlentől is tart az ember, de kitudja még mi lesz.


"Ne aggodalmaskodjatok a holnap felől, mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja."

Az ember míg él remél.


Kérdező hány éves vagy?


http://www.youtube.com/watch?v=bBhNwzDV25I

Lehet ilyen is..

2012. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu videónak tűnik.
2012. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt a videót. 23 éves vagyok,és igen lány vagyok,utálok is az lenni.A férfiaknak nem kell annyit foglalkozni a külsejükkel...
2012. szept. 12. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ez nem igaz...egy igényes, ápolt férfi ugyanúgy odafigyel mindenére, mint egy nő, és szerintem egyetértesz te is ebben.

Az más kérdés, hogy az apró ráncok egy férfi arcán nem jelentenek katasztrófát. :)

2012. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Persze,hogy egyetértek,a férfiaknak is adni kell magukra.Viszont a páromnak reggel negyed óra elegendő,míg felöltözik,megmosakszik,fogat mos,a haját megcsinálja.Nekem sokszor 1 óra kell,míg a kezelhetetlen hajammal kezdek valamit,kisminkeljem magam stb. jó esetben,ha nagyon sietek kész vagyok fél óra alatt,de akkor se merek indulás előtt fél órával kelni,főleg ha még eszek is valamit(arra már sokszor nem jut idő)
2012. szept. 12. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos szép lennél smink nélkül is, én anno ennyi idősen ritkán sminkeltem, meg most is néha, s még mindig rácsodálkoznak, h mennyi idős is vaok, persze gének..ect..azt mondják simán 10évet letagadhatok.


A másik, h láttam olyan idős embert, aki naon fitt volt, korához képest, nőben és férfiban egyaránt.

A doki mondta is neki, h némely fiatal példát vehetne róla, maratont is futotta, naon sok fiatal inkább ráül a robogóra s úgy megy a boltig is.

2012. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!