Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igazi barátnő? Ez jó ötlet?...

Igazi barátnő? Ez jó ötlet? (lent)

Figyelt kérdés
Van három barátnőm (haverok) egy ikker pár és egy lány(Réka) aztán áprilisban volt egy orrmandula műtétem és azon a napon ellenem fogtak és kiközösítettek megminden és elkezdődöt most egy újjab év a suliban ,de még nyáron át jött hozzám a Réka és ezt elmondtam neki ,hogy mit érzek azt mondta ,hogy sajnálja és itt az új év most kedvesebb lesz. Ez így is volt egypár hétig ,de most néha az ikkrekkel lesem szarnak és nem tudom miért ezt már mondtam az ikkreknek is ,de ők setudják ,hogy néha mi a baja a Rékának olyan ,hogy egyik nap kedves másik nap megutál. Próbálok megváltozni ,hogy szerezek új barátokat mivel már talán már nem is a barátnőm.

2012. szept. 12. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!