Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami ajándékötlet 1 évre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami ajándékötlet 1 évre?

Figyelt kérdés

Nemsokára 1 évesek leszünk barátnőmmel és szeretnék venni/készíteni neki valami különleges ajándékot. Még van rá kb 1 hetem. Valakinek valami ötlet? :)

17/F



2012. júl. 18. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy kölyökkutyát.
2012. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
menjetek vacsorázni valami jó kis helyre
2012. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Pelenka. Egy éveseknek kötelező tartozék.
2012. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Cicás nagyon. van 2 kiscicája :D

vacsora nem lenne rossz. nem írtam hogy távkapcsolat és általában én járok hozzá. és ott nem nagyon ismerek ilyen helyeket..

2012. júl. 18. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:

Honnan túróból tudjuk mi innen, hogy minek örülne a barátnőd?:D

Ki jár vele egy éve? Biztos nem én:D

Erőltesd meg magad, gondold végig. Ahogy beszélgettek, sok mindent megemlít a másik, hogy "jaj de elmennék megnézni a szilvásváradi várat", vagy "mindig is szerettem volna megnézni a budapesti állatkertet". Nem hiszem el, hogy 1 év után semmi ötleted sincsen:D

Ha meg nincs, akkor ásd el magad, mert ez azt jelenti, hogy nem igazán figyelsz oda szíved választottjára...

2012. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Általánosított ajándékokra gondoltam. Ékszer, ital stb. nem arra hogy negatív kommentekkel ide gyere..

Igen, én járok vele. De nem lehet ilyen programokat csinálni az Ő környezetében. Szóval légyszíves, ha nincs hasznos ötleted akkor feleslegesen vagy itt.

2012. júl. 18. 13:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Hátő,9 hónapra tudok ajándékot,egy évre nehezebb a dolog. Ne vedd ám a szívedre,nem akartam bunkó lenni.:)Hogy válaszoljak is a kérdésre a fárasztó hülyeségeim helyett,szerintem egy ilyesminek örülne,főleg,hogy távkapcsolatos a dolog. Úgymond jelképesen összekötne titeket,,hogy egyik fele nála,a másik nálad van.:) Nekem legalábbis tetszene:

[link]

Esetleg írhatsz mellé kis verset,vagy akármi,de ha nem szeretnél,nem muszáj. Vagy gravíroztass/nyomtass párnára/pólóra valami személyeset,közös képet,ilyesmi.

2012. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jaaa, csak mert a kérdésben a "különleges" szó is szerepel.

Akkor ahogy írtad: ékszer, parfüm.

Plüssállat, felső/póló valami vicces/szerelmes felirattal, kulcstartó, virág, gravírozott toll, feliratos bögre, párnahuzat, képkeret, poszter a kedvenc együtteséről, sminkcuccok (remélem azt legalább tudod, hogy mennyire sminkeli magát). Sablonajándékból megszámlálhatatlan ötletet lehet adni.

2012. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Törhető szíves ezüst nyakláncot kapott tőlem karácsonyra az a baj..

Esetleg arra gondoltam hogy valami gyűrű és gravíroztatnék bele. Nem tudjátok hogy ilyen mennyibe kerülhet?

2012. júl. 18. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
A gravírozást,mikor én csináltattam anno (kulcstartó) 1600 volt,de csak a gravírozás.Elég macerás dolgot kértem pedig.:)
2012. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!