Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a legjobb...

Mit csináljunk a legjobb barátnőmmel egy ottalvós bulin? 14/l

Figyelt kérdés

Tudom, hogy unalmas a kérdés, és már rengetegszer feltettek hasonlókat, de egyikre sem érkezett olyan válasz, ami tetszett volna nekem. :)


Egy külön kis házban szoktunk bulizni, holnap is lesz egy. :D

Nem csak beszélgetni akarunk, mert azt bármikor tudunk...

Filmet sem szeretnénk nézni, mert már unalmas. Gondoltam mondjuk rémtörténet mesélésre, de én nem vagyok benne jó, meg az cseppet sem félelmetes...

Körömfestés, sminkelés, stb meg annyira nem érdekel.


Szoktunk olyat, hogy mindenféle férfi nemű hírességet több szempontból pontozunk, de az nem tart sokáig...


Szóval tudtok valami jó kis ötletet? Vagy olyan "Felelsz vagy mersz" kérdéseket, amik 2 embernek megfelelnek? Mert párosban nehéz jó programokat találni... :)


Előre is köszi a válaszokat! :)



2012. aug. 6. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez jó lehet, 14 évesen már játszható.

Tudnék javasolni társasjátékot, de azok többségéhez 3-4 vagy több ember kell, nem kettő.

2012. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 akosakiraly ***** válasza:
54%

Van egy jó játék a neve gyümölcstál!

szóval kell hozzá pár alma, körte, esetleg csöves kukorica, (vagy a kukoricát lehet helyettesíteni uborkával ill banánbnal). A lényeg hogy ezeket egymásba fűzitek. Felakasztjátok a plafonra kb úgy hogy lehetőleg ne legyen teljesen. Majd mituán levettétek beleszúrtok párat. Utánna pedig mehet újra az egész előlről mígnem valaki szét nem fingja magát. Annyit fogtok fingani mint a büdös isten.

2012. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!