Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Időnként előjön olyan félelmem hogy betörnek de ez változó kb fél éve van ez a félelmem lehet hülyén hangzik de rettegek viszont van olyan mikor jól érzem magam. 6 éve kezelek azt mondják "skizofrén" vagyok bár szerintem nem vagyok az , lehet csak környezet változás kéne de még nem tudunk elkölzötni mert nincs rá pénz. Valaki ütögeti az ajtónkat anyu mondta hogy a szél de én még ígyis félek mert a szél ugye nem csapkodhatja az ajtót főleg hogy bevan zárva. most nem járok semmi terápiára suliba se sehova dolgozni se tudnék. szedek 3 gyógyszert azoktól nem lehetek szarul? lehet pszichózist csinált? kérem segitsetek 21/F

2012. szept. 13. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A félelmeket úgy a legkönnyebb eloszlatni, ha kimész és megnézed.
2012. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Túlságosan aggódós vagy. Meg kell nyugtatnod magad, foglalkozz valami pozitív dologgal.

De, a szél tudja csapkoni a bezárt ajtót is.

2012. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:
Próbáld felhergelni magad, hogy "most már elegem van, bárki is az, megütöm", és ebben az állapotban nyisd ki az ajtót, és menj ki oda. Így nem fogsz félni, és mivel látod, hogy nincs ott senki, illetve ki mertél menni, legközelebb talán másként éled meg a szituációt.
2012. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerezzél kutyákat,ők majd megvédenek
2012. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!