Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy 3 óránként...

Normális, hogy 3 óránként állandóan éhes vagyok? Valami bajom van?

Figyelt kérdés
Ez elég sok problémát okoz,a munkahelyemen csak egyszer ehetek(azt is gyorsan 20 perc alatt)és egész nap csak éhezem,a munkámra se tudok odafigyelni.Viszont ha otthon vagyok 2-3 óránként eszem.De nem vagyok kövér,152 cm vagyok és 43 kg,ideális a súlyom.De miért vagyok mindig ilyen hamar éhes más meg nem?A munkahelyemen úgy kell könyörögnöm,hogy hadd ehessek mert elájulok(mégse engednek)nem hiszik el,mert ők nem éhesek :( Egy nap egyszer telezabálják magukat,és azzal elvannak egész napra,de azt mondják én többet eszek,és nem értik hogy fér belém.Lehet valami betegségem van?
2012. szept. 9. 00:07
 1/4 anonim válasza:
Szia. Nálam is ez a probléma áll fent. Ez egyedi ^^ Az idegrendszer nem működik teljesen megfelelően, és nem érzi a szervezet mikor "telített". Ez sajnos gyors elhízáshoz vezethet. Amennyiben nincs "telítettség érzés" többet ehetsz, gyorsabban. Ez sokszor hasznos, sokszor nem. Gyors lesz tőle az anyagrendszered, így a káros dolgok nem maradnak meg a szervezetedben (pl. McDonalds kaja műanyagja) De hátrány, egy több órás úton. Javaslom menny el vele a belgyógyászatra. Amennyiben nagyon súlyos, gyomor bilincset helyeznek el a gyomrodban.
2012. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem anyag rendszer, *anyag csere rendszer (bocs az elírásért)
2012. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez most komoly??Idegrendszeri az lehet,mostanában nagyon stresszes vagyok.és igen,gyorsétteremben dolgozok,ilyern szar műkaján élek :(
2012. szept. 10. 10:41
 4/4 anonim válasza:
disznajkór
2012. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!