Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi barom itt...

Miért van ennyi barom itt gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés

Adott egy kérdés, és elkezdik egymás szidni a válaszokban, elekzdenek baromságokat írkálni.


Van 1 kérdés, választ írsz akkor arra a kérdésre válaszolsz, nem a hülyeséged érdekli az embert, nem az ember közti veszekdés érdekli hanem a kérdésére a válasz, ha nincs értelmes válaszod ne írj inkább -.-


ilyen hogy: miért van ez meg az.


és akkor irja hogy: hát ez már olyan sokszor le van irva, nem fogom neked leírni.


akkor minek írtál te barom :| válaszolsz akkor a kérdésre válaszolj ne baromságokat irkáljál. ne szóljál be a másiknak ne fórumozz ne chatelj. 1kérdés és rá jönnek a válaszok. nem a szidás, nem a röhögés, nem a baromság hanem a válasz, ha nincs értelmes válaszod nem irsz. ennyire egyszerű, de ezeknek az embereknek? áh! magyarok = hülyék.



2012. szept. 15. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak részben tudok egyetérteni veled. Beszélhetnénk például a kérdések minőségéről is, de azt sajnos nem lehet pontozni... Az ezerszer feltett kérdések bizony tudnak irritálóak lenni, a kedves kérdező - mondjuk ki bátran - egy lusta disznó és nem keres rá a problémája megoldására, pedig sokkal hamarabb választ kaphat. Legtöbbször elég legörgetni a lap aljára és a Kapcsolódó kérdések között többszörösen ott van a válasz.

Egymás lehordása nekem sem tetszik. De a válaszokban előforduló szellemes és kulturált humort én szeretem (ahol ennek helye van), ez az élet sava-borsa.

2012. szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A helyzet az vannak akik szórakozni járnak ide, én tapasztaltam ilyent!

De kikérem magamnak attól, hogy magyar, de nem hülye, jó!

Te kérdezed, és te is mit írsz? akkor?

2012. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!