Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tisztítsam a szemüvegemet...

Hogy tisztítsam a szemüvegemet, hogy a legkevesebbet ártsak, mint a lencsének, mint a keretnek?

Figyelt kérdés
Szoktam az optikában vásárolt fúvókával, és kendővel, de erre nem mindig van lehetőségem. Vagy ruhapelenkával, mert úgy tudom az jó, mert puha, és jár mosogatóval szoktam leginkább. Mivel mossam a különböző anyagokat? Más tippek is jól jönnek, azt előre is köszönöm! Azt tudom, hogy papír törlőt, szappant, és vegyszeres tisztítószert nem ajánlanak rá!

2012. szept. 15. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 éve van meg a mostani szemüvegem, és mindig csak a pólómmal törlöm meg és semmi baja. 1 látható karc van rajta, az is azért, mert múltkor eltaknyoltam focizás közben a betonon :(
2012. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csak simán forró csapvíz alá tartom aztán lefújom róla a vízcseppeket és jó is lesz ;)
2012. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Törpilla57 válasza:
Ha (egész kevés!) sampont is teszel a vízbe, még szebb lesz!
2012. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) A samponok nem karcolják a lencsét?. Vagy nem oldják le a különböző rétegeket? Ezt azért kérdezem, azért lenne fontos, mert sok félét mondanak, és ugye nem olcsó mulatság, és nekem készülőben van az új :)
2012. okt. 3. 19:10
 5/6 Törpilla57 válasza:

Hát szakértő nem vagyok, csak "felhasználó", de egy sampon gondolom karcolni biztosan nem tud...

Ha az ember haját ápolja, feltételezem, hogy nem árt a lencsének sem.

ha valaki jobban ért hozzá, azért kérem, válaszoljon.

2012. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mosogatószeres vízzel szoktam áttörölni. Leöblítem utána csap alatt és lefújom róla a cseppeket. Voilá!
2013. jún. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!