Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bolyai...

Qqqq147 kérdése:

Mi a véleményetek a Bolyai János Gimnáziumról (Kecskemét)? Téged hány ponttal vettek fel? Erős az iskola?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok a kérdésre válaszolni, de mi oda mentünk volna a párommal elöször jelentkezni. Aztán közölték a múlt héten, hogy fogalmuk sincs mikor indul a legközelebbi kressz tanfolyam. Amikor szóba került, hogy esetleg ettől független befizetnénk, akkor meg jöttek azzal, hogy addig inkább a pénzt se adjuk oda, amig nincs meg a tanfolyam kiírásának az időpontja... A honlapukon meg ott van, hogy gyors jogosítvány szerzési lehetőség... tiszta röhej... én örülök, hogy végül nem oda jelentkeztünk...
2012. szept. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már elnézést de nem a kérdésemre válaszolt... legalább az iskolával kapcsolatban írt volna. Vagy nem jó helyre jött a szöveg??
2012. szept. 18. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Erősnek erős. Én is oda akarok menni. :) Spanyol-magyar vagy emelt angolra. :) Én is feltettem ezt a kérdést, remélem neked is hasznos lesz. :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2012. szept. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!