Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deichmanban vásárolt gyerekcip...

Deichmanban vásárolt gyerekcipővel minőségi problémám akadt, mi a gyakorlat a fogyasztóvédelem mennyi idő alatt lép vagy egyáltalán foglalkozik érdemmel az ilyen üggyel?

Figyelt kérdés

2 éves kislányom az új cipőjét összesen 2 óra alatt egy jó nagy eséssel "hazavágta". A következő ilyennél szerintem ki is lyukad a cipő orra.

Visszavittem, elmondtam a sérelmemet, hogy ez nem egy alkalmi cipő, hanem UTCAI viselet és ennyitől nem kellene így kinéznie. Vacak, silány anyagból készült , ettől még a kínai cipők is többet bírnak. Kaptam egy jegyzőkönyvet és közölték , hogy a sérülés nem a cipő hibájából történt, hanem külsérelem, a gyerek lerúgta az orrát ezért az ilyen olyan törvényre hivatkozva nem tudnak mit tenni. NA DE KÉRDEM ÉN? Most mit csináljak? Itt egy új cipő ami az első esősebb napon ronggyá fog ázni mert totál lemorzsolódott az orra.HA alkalmi cipő lenne, akkor fejet hajtok az ügy előtt, hogy hát ez van, de ez minden napos viseletre készült cipő!



2012. szept. 17. 14:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!