Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a fegyvertípus...

Melyik az a fegyvertípus amelyik úgy van kifejlesztve hogy kétszer tárazzon?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a tévében ,hogy van egy bizonyos típus ami duplán táraz be és úgy lehet vele lőni . Mivel én szerintem elég sokat tudok a fegyverekről de ilyenről még nem is halottam ,hogy így működne . Azt tudom hogy öntöltőknél elő szokott fordulni hogy egy fegyver duplán táraz be de akkor azzal nem lehet lőni csak ha kiveszed a tárat és ki üríted . Gyakorlatilag elakad a fegyver . De ahogy már írtam még nem is halottam ilyen fegyverről ami direkt duplán tölt . Ha valaki ismeri ezt és leírná nekem hogy milyen típusú azt nagyon megköszönném .

Egyébként állítólag ilyen fegyverrel lőtte le magát Zámbó Jimmy .



2012. szept. 17. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ennek két csöve van, gondolom nem ilyenre gondoltál.(ez double barrel)

Asszem a COD Black Ops-ban vannak ilyen fegyverek.(főleg AK-knál)

A Double mag, amikor két tár van egyben, de ez sem az, nem jut eszembe.

2012. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

pl. itt van hasonló.

2012. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat de sajnos nem hinném hogy az AF2011-a1 mivel amikor fejbe lőtte magát akkor még nem volt ilyen fajta . Azóta is próbálom megtalálni de nem sikerült megtalálni .
2012. szept. 20. 21:02
 4/4 kovpet ***** válasza:

"Tegnap volt a tévében"


A tévében csak igazat mondanak, tényleg. :)


Z. Imre egy sima öntöltő maroklőfegyverrel (Wiki szerint Berettával) lőtte fejbe magát. Ahogy hallottam, ellenőrizte a töltetlenséget és leesett valami, amire azt hitte, hogy a lőszer. De nem az volt, így BUMM.

2012. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!