Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál alvajárni? ESetleg...

Szoktál alvajárni? ESetleg álmodban beszélni?

Figyelt kérdés

sztorik várok :D :D

én csak ordítozni szoktam álmomban :)


2009. júl. 31. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni, sírni, ordibálni. Volt rá példa, hogy felhívtam aput. Nem otthon volt, hanem egy táborban elvileg mint felnőtt, gyakorlatilag mint a gyerekek hülyeségeit támogató jófej pasas. És állítólag sikeresen felkelt mindenki a hívásomra, hajnali 4-kor :D

Szoktam még mozogni is, 360 fokos fordulatot teszek (mesélik) lábam az eekben, stb... :D én extrém alvó vok :D

2009. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, a macskám még sosem panaszkodott.
2009. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
egy hete voltunk angoltáborban,és második nap mesélte reggel az egyik barátnőm,hogy XY csajt hallotta az éjjel álmában beszélni angolul! és nem ilyen egyszerű mondatokat mondott,hanem állitólag bonyolultakat xD
2009. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére alva nem járok, viszont beszélni rendszeresen szoktam.
2009. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. aug. 1. 11:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
kiskoromban alvajáró voltam...xd. mindenféle baromságot csináltam éjjel, és aztán reggel nem emlékeztem rá, anyukám mondta el hogy miket csináltam. pl. egyszer az éjjel közepén elkezdtem zongorázni. meg egyfolytában hülyeségeket dumáltam. de a legdurvább az volt, amikor wc-re akartam menni, de véletlenül anyukámék ágyába mentem, és lepisiltem anyukámat:S:S kb. 10 éves voltam:) most már nem vagyok szerencsére alvajáró, kb 3-4 éve. 15/L
2009. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam, sztem vicces :)

kiszoktam menni a WC-re csak az a szerencsém hogy az ajtót nem tudom kinyítni mert akkor elszöknék és kitudja hol ébrednék xD

2009. aug. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. Amióta megszületett a fiam. Pedig már két éves. Nekem abban merül ki az alvajárásom, hogy valamikor az éjszaka folyamán felkelek és áthozom magamhoz. Régebben még ő ébredt éjjel és kéretőzött át, de mostmár fogalmam sincs, hogyan megy ez, mert nem is emlékszem rá, mikor kerül át az én ágyamba. Pedig már elhatároztam egyszer, hogy leszoktatom az átjárásról, akkor jöttem rá, hogy valószínűleg alvajáró vagyok, hiszen azt se tudom, hogy kerül át a gyerek. Ja, és egyedül élek, szóval kizárt, hogy apuka hozná át. Már próbáltam széket tenni az ajtó elé, hogy arra felébredjek, ha átesek rajta, másnap a széket a fal mellé állítva találtam. De az az érdekes, hogy ez csak akkor van, ha a gyerek és én egy lakásban alszunk. Mert volt már olyan, hogy elutaztam két napra, és tutira nem keltem fel éjjel.
2009. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Newm szoktam beszélni,és alva se járni. Horkolni szoktam :S...
2009. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:)
2009. aug. 3. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!