Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Forinthitel, emelkedő törleszt...

Forinthitel, emelkedő törlesztő. Miért?

Figyelt kérdés
Másnak is ennyire emelkedik a törlesztőrészlete? Pont egy éve váltottuk ki hitelünket forinthitelre, akkor 53ezret fizettünk, most meg már 80ezer a törlesztő. Az okés, hogy emelkedik egyéb okok miatt, ezt el is mondták, de azt nem, hogy ennyire. Persze az E*ste bankba mindent megmagyaráznak, de szerintem ez kicsit sok. Lassan meghaladja az annó deviza törlesztőmet, és így már rohadtúl nem is jártam jól, főleg, hogy ez hosszabb lejáratú most mint régen a devizahitelem.

2012. szept. 19. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt már annakidején is kommunikálták, hogy nem feltétlen jár jól aki forintra váltja át.

És ha bankokkal kapcsolatban hangzik el a nem feltétlen az = tuti nem jársz jól...

2012. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham, értem, köszi. Persze én csak ki akartam szállni a folyamatos emelkedő törlesztő rémálomból, és most beleestem egy másikba. Az előző hitelem 50ezerről 100ezerre emelkedett. Lassan ez is, gondolom jövő ilyenkor meghaladom már. Szégyen ez az egész, de azért köszi a kommentet....
2012. szept. 19. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen "egyéb okok" miatt emelkedik? A forint alapkamata alig változott az elmúlt egy évben.
2012. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát példáúl, hogy nem minden hónap ugyanannyi napból áll, és,hogy minden nap más más a forint árfolyama. De megmondom őszintén fingom nincs ezekhez, így hát persze nem is nagyon értem, csak egy kicsit kapisgálom, ezért is kénytelen vagyok bólogatni, és elfogadni. Egyébként már vagy 3 fiókjukban voltam bent, mindenhól ezeket mondták.
2012. szept. 19. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
A forint árfolyama? Mihez képest? Hiszen forinthiteled van, ott nincs mihez viszonyítani az árfolyamot, mert forint-forint alapon megy. Ez így nekem nagyon nincs rendben.
2012. szept. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah, nekem sem. Pl. ez nekem eddig fel sem tünk, még akkor sem mikor leírtam, de tényleg eszméletlen sötét vagyok ehez. Már tényleg azt gondolom, hogy ezt megnézetem valami szakival is, aki ért hozzá. Főleg, hogy így a hozzászólásotok is ezt igazoljátok vissza. Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 19. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!