Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan váljak 6-8 centivel...

Hogyan váljak 6-8 centivel magasabbá?

Figyelt kérdés

Most 160 cm vagyok. Szeretnék kb. 6-8 centivel magasabb lenni... A "poénos" válaszokat inkább hanyagoljuk, ha kérhetem...

17/L


2012. szept. 19. 12:53
 1/1 2xSü ***** válasza:

Kb. sehogy. Ugye vannak erre régen jól bevált „trükkök”, mint pl. magassarkú cipő, stb…


De 6-8 cm-t nőni nem lehet. Persze biztos lehetne műtéti úton beavatkozni, mint ahogy lehet korrigálni azt, ha valakinek az egyik lába pl. hosszabb, mint a másik. De ennek több hátránya és kockázata lenne összességében, mint haszna.


Viszont vissza lehet fordítani a kérdést. Miért akarnál magasabb lenni. A magasságoddal semmi gond nincs. Nem tudom, hol jelenthet ez bármiben is hátrányt. Attól, hogy magasabb leszel, nem leszel se jobb, se szebb, se bölcsebb, se boldogabb. Mondjuk pl. egy párkapcsolat esetén is tökéletesen lényegtelen a magasság. Ismerek egy párt, ahol a srác 190 cm, a lány meg alacsonyabb 150 cm-nél. Remekül megvannak. Másik oldalról is ismerek egy párt, ahol a lány vagy 5 cm-el magasabb, mint a fiú. Nem sokat számít mindez.

2012. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!