Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyünk szülinapjára?

Mit vegyünk szülinapjára?

Figyelt kérdés

Anyukám 37 éves lesz. Öcsémmel nem tudjuk mivel lepjük meg.

Tudna valaki segíteni, hogy ő az anyukájának mit ajándékozott/ajándékozna, mert kifogytunk az ötletekből, ruhát pedig szerintem elég snassz szülinapra venni.

A bögrék, képes párnák stb. is elég ideje múltak. Élő kisállat se jó, mert az addig rendben van, hogy imádja őket, de lakásba.....

A válaszokat előre is köszönöm.:)


2012. szept. 22. 08:28
 1/4 anonim válasza:
vegyetek neki valami bombont csokit vagy egy tisztasági csomagot ma már bárhol találsz ilyen csomagokat van benne mindenféle édesség és dezodor stb..
2012. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam erre is, csak családunkban ez eléggé szokássá vált. "Ha nem tudod mit vegyél, akkor jó a tisztálkodós csomag". Viszont egy karácsony után szokott belőle csak nekem 6-7 doboz lenni. És persze jogos lenne a felvetés, hogy arra mindig szükség van, de akkor is.

Viszont ha van még valami jó ötleted, akkor azt szívesen venném.

Amúgy köszönöm szépen, hogy válaszoltál.!

2012. szept. 22. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyit összeget szántok rá, de lehetne valami szépet gravíroztatni. Kulcstartóba, órába vagy nyakláncba. Van ahol nagyon szép képeket tudnak belegravírozni mondjuk a ti képeteket. Az anyukák biztos örülnének egy ilyennek. Csak ez nem túl olcsó... a gravíroztatás 1500-tól addig terjed amennyit nem szégyellnek elkérni + még azt külön kell fizetni amibe gravíroztatsz.

Vagy csak simán egy szép (arany, ezüst) láncot egy aranyos medállal. Az ezüst láncok nem túl drágák.


Különben is a szándék a lényeg, szerintem. Ha csak simán ajándék nélkül 2 puszi mellet felköszöntitek annak is örülni fok! :)

2012. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ez így van, de miért pont ő ne kapna.?

Nagyon szépen köszönöm a gravíroztatás egy nagyon jó ötlet és egyáltalán nem elcsépelt!!:)

2012. szept. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!