Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata bűnügyben tanúként? Egyszerűen fogalmam sincs, mire készüljek, és eléggé ideges vagyok emiatt.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mire készüljek, hogy kell viselkedni, kik lesznek jelen, hogyan zajlik az egész.

2012. szept. 22. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem annyi volt, hogy egy a rendőrségre kellett bemenni, ott egy nyomozóval kettesben beültünk egy szobába, ő kérdezgetett én meg válaszolt neki és ezeket leírta egy lapra. Nagyjából egy óráig tartott, pedig nagyon kis ügy volt ahhoz képest.
2012. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Azt kifelejtettem a kérdésből, hogy ez már bírósági szakasz, a bíróságon kell tanúként megjelennem. A rendőrségen is jártam, de most sokkal jobban félek.
2012. szept. 25. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!