Londoni munka?

Figyelt kérdés
Megéri londonba kimenni dolgozni?
2012. szept. 22. 23:30
 1/6 A kérdező kommentje:

találtam egy weboldalt ami hirdeti hogy angol nyelvtudás nélkül ( legalábbis nagyon minimális nyelvtudással ) közvetiti az embereket munkahelyre, 9 fontos órabérrel, megéri igy kimenni? Kiszámoltam hogy most 360 ft a font, es 9 fontos oraberrel kb 600 000 ft-ot keresnénk fejenként, megéri igy kimenni?


[link]

2012. szept. 22. 23:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítólag rengeteg a kamu hirdetés ahol nem kérnek nyelvtudást ezért érdemes nagyon vigyázni vele.
2012. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kezdem azzal, hogy a londonimagyarok nagy átverés.

Kizárt hogy valaki nyelvtudás nélkül 9 fontos órabért kapjon. Én 6 éve élek kint, beszélek angolul, munkaközvetítő irodában dolgozom, és nem sokkal keresek többet a 9 fontnál.. Szóval ez nagy átverés ami ilyen jól hangzik.

Csak megjegyzem: Betanított munkára, ha gondok vannak a nyelvvel többnyire létminimumi fizetést szoktak adni a munkaadók ami 21 év felett 6.08 font/ óra.

2012. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hát én éltem angliába, nem londonba hanem egy vidéki nagyvárosba ahol sok a túrista. ott volt munka de kb leragadsz ha nincs nyelvtudásod és nem tudsz semerre lépnii plusz ezen kívül bankszámla nyitás ilyen munkavállalási kártya bevásárlás bérletvásárlás stb stb egy minimum mindeenképpen kell
2012. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még valamit.

Egy végzett (itt kint elvégzett) villanyszerelői szakmával rendelkező, nyelvtudással a kezdő gyakorlói órabére 9.20 font/óra.. Szóval ne hidd el hogy nyelvtudás nélkül te ennyit fogsz keresni..

2012. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos, Londonban nagy szükség van a józan észre is, így annak is utánanézhetsz, hogy mennyi a minimálbér és attól hol van az a 9 fontos órabér. Egyébként nulla angollal itt semmilyen munkát nem kapsz. A cég, amelyik ezt hirdeti pedig már régóta szedi hiszékeny és naív áldozatait.
2012. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!