Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik boltban vannak mostani...

Matt05 kérdése:

Melyik boltban vannak mostani divatot követő szűk szárú illetve csőszárú 38/34 vagy nagyobb méretű nadrágok?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretek divatosan öltözni de nadrágot nehezen kapok olyan márkákat keresek ahol nagyobb méretű csőszárú vagy szűk szárú farmerek vannak a méretem: 38 vagy 40. és az áruk sem súrolja az eget max:200000 ft . Sseretem a divatos márkákat pl.: Pull&Bear,de itt nincsenek a méretemben nadrágok.

2012. szept. 23. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
De, akad. Nekem is ez a méretem. Bershkában én se találtam, de Pull&Bearben már többet is, általában ott vásárolok nadrágot. H&M-ben is láttam 38-ast, viszont nekem nem stílusom annyira az a bolt. C&A-ban 40-42-es is szokott lenni, csak nem túl fiatalos darabok.
2012. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
200.000-ért már elég jókat lehet venni:)
2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!