Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveheti-e egy tanár a diák...

Elveheti-e egy tanár a diák mobilját/mp3 lejátszóját/I-phoneját stb. úgy, hogy csak év végén adja vissza?

Figyelt kérdés
Tőled mit vett már el a tanár ilyen módon?
2012. szept. 24. 19:55
 1/6 discovery01 válasza:
Szerintem semmi joga nincs hozzá,h év végéig ne adja vissza neked, ez már lopás. De úgy elveheti,hogy óra végén adja vissza. Szerintem ne mobilozz ne halgass zenét órán és ezt elkerülheted :) ha sokat basztatod ezzel a tanárt ő is majd megszivat a feleltetéskor vagy a dogákon :)
2012. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kétlem. Ha ilyet csinál legalább valamelyik szülőd menjen be és adja szépen vissza a tanár, elvégre gondolom a szüleid vették, az ő pénzükből van.
2012. szept. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja.Az ilyen tanárt ki kell rúgatni,nincs joga semmi ilyesmihez.
2012. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mi sulinkban volt ilyen, de csak a Rubik-kockákat adták vissza év végén.

Elég durva volt, mikor benéztünk a tanáriba, és egy-egy asztalon akár 20-30 Rubik kocka volt egy kupacban:D

2012. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen még sem velem se egyik ismerősömmel sem történt. Olyan már volt, hogy óra után adott vissza valamit, de auzt még megértem.
2012. szept. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tőlem vettek telefont, és nem gondolom lopásnak, ha év végén úgyis visszakapja. Benne van a házirendben, hogy telefont, tetrist, gameboyt, zenelejátszó készüléket nem szabad az iskolába hozni, és én jogosnak tartom, ha elveszi a tanár. Nehogy már a diáknak álljon feljebb!


És akkor most a másik oldalt kérdezem. Vettél-e már el diáktól telefont vagy akármi mást, amivel órán játszott ahelyett, hogy odafigyelt volna?

2012. szept. 25. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!