Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak velem van ez, vagy már...

Csak velem van ez, vagy már teljesen általános ez az országban, hogy senkiben nem lehet megbízni?

Figyelt kérdés
Amióta dolgozom nem bízom meg senkiben. Mindig az az érzésem, hogy "küldték" az embert akivel beszélek. Még ha távoli ismerős, azt mondom rendben, de a családtagjaimmal is ilyen viszonyban vagyok. Jó párszor megszívattak már...Csak és kizárólag a bátyámban merek megbízni, és nem azért mert nem fecsegne rólam (mert bárkiből ki lehet húzni bármit), hanem mert tudom, hogy jót akar nekem. Néha úgy le vagyok törve emiatt, és ezért is szeretnék elköltözni minél messzebbre itthonról. Idegenek között legalább tudom mire számítsak.
2012. szept. 24. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
az egész világon ez van, tehát fölösleges ezért elmenni
2012. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy nem nekem akarnak rosszat, hanem maguknak jót.
2012. szept. 24. 20:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont olyan undorító módon csinálják ezt az alázós dolgot, hogy inkább lennék idegenek között.
2012. szept. 24. 20:54
 4/6 A kérdező kommentje:
És annyival egyszerűbb lenne szedni a sátorfámat és odébb állni. Biztos vagyok benne, hogy megállnám a helyem.
2012. szept. 24. 20:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szemét dolog lenne, meg hülyeség is menekülni, de gondolatban mindig ide lyukadok ki. Amikor az 100. pasi megszívat, vagy a húgom kérdez valamit és tudom, hogy nem őt érdekli, vagy amikor apa ordibál, hogy takarodjak itthonról a k. anyámba(pedig nem rég halt meg Édesanyám). És akárhány filmet nézek meg Jézus életéről, és tudom, hogy kérés nélkül is meg kell bocsátani, meg hogy nekik is nehéz, és nem hagyhatom őket cserben, mert azt még visszakapom az életben, de őszinte szeretet nélkül olyan nehéz élni.
2012. szept. 24. 21:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Én pedig nem lopok, nem börtönből szabadultam, szoktam fürödni, jártam iskolába, beszélek nyelveket, elmegyek a boltba/ orvoshoz/ gyógyszertárba ha megkérnek, és mégis úgy érzem magam, mint aki embert ölt és most bűnhődik.
2012. szept. 24. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!