Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kilencedikesek! Gimisek!...

Kilencedikesek! Gimisek! Nálatok is ez van/volt?

Figyelt kérdés

sziasztok.hatosztályos (nagyon jó hírű!) gimiben lettem idén kilencedikes,négy új osztály jött be mellénk az évfolyamra.

az első hét végén az osztálytársam rendezett egy bulit, amin mindenki leitta magát, a fele társaság hányt, stb.második hét végén ugyanez, csak az egy új kilencedikes lánynál.

nálatok is ugyanez van?tökre el vagyok keseredve, ha egy rendes, ötszöröstúljelentkezéses gimnáziumban ez van, akkor máshol mi?(ne értsetek félre, nem vagyok egy apáca, én is ittam már, na de rendszeresen?mindenki meg fog halni 40 éves korában alkoholmérgezésben, ha ez így folytatódik..)

csak kíváncsi lennék, hogy ez egy különleges eset, vagy teljesen normális.


2012. szept. 24. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En is gimibe jarok.u ez a helyzet
2012. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is jó suliban tanulok, nálunk is szeretnek ilyeket csinálni... nyugi... Te tanulj jól, ez a lényeg :)
2012. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Normálisnak nem normális, mondjuk az is kérdés, hogy a fiú-lány arány milyen, na meg az is, hogy kb. milyen emberek, egyéniségek járnak oda... utóbbi kevésbé.


Mert érted, egy kevésbé "jóhírű" iskolába bejutnak a rosszabb tanulók, szegényebbek (mert pl. ezért nem tudnak fizetni), és ezek keverednek. Vagy esetleg fiú iskola... na, ott nincs hasonló, nem volt. Igazából az osztályok sem igazán összetartóak, szóval az osztályokban az emberek.

Bár ezen nem csodálkozok, ha nekik így jó hát hajrá, én ezt nem bírnám hogy mindenkitől elzárkózzak. :)

Esetenként azért egy-egy ilyet 'adnék', mint amit fent leírtál. Bár nem ilyen undorító és menő stílusban, lásd: hányás...

18F

2012. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legalább felkészítenek az egyetemre
2012. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en is jóhirűbe jarok es u.ez

de nem zavar

de mostmar erdekel nagyon melyik suli ez! Privatban nem irrod meg?:)

2012. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én időmben lévő diákok viselkedése sem volt dícséretre méltó de a mai diákok erkölcsileg a béka segge alatt vannak.Dehát mit tehetünk ez a kormányunk célja hogy ilyen lebutított begyepesedett agyú férgek legyenek mire felnőnek
2012. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annó gimiben velünk is ez volt a helyzet. Mára már "kinőttük" :)
2012. szept. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Haveroméknál egy szintén "elit" gimiben a 12.-esek bedobták részegen az igazgató kocsijának a szélvédőjét...

Nálunk valahogy nincs ilyen középsuliban.

2012. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!