Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy nagy problémám az...

Lenne egy nagy problémám az iskolában. Van egy gyerek akit csak azért vettek fel mert tud hegedülni. Amúgy fel van mentve reál tantárgyakból és a többiből szín kettes. Ez egy magatartászavaros hülyegyerek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy ő a barátom ellen fordított, meg akart veretni stb. pedig én nem csináltam semmit. úgy kezdődött, hogy egyszer oda fordult hozzám és kérdezősködött a szüleimről, hogy miért váltak el. Én meg erre, hogy bocs de semmi közöd sincsen hozzá. Aztán azt mondta. " hah. Olyan ocsmány az öcséd mint amilyen az apád, aki elhagyott".

Tanárnak szóltam de ő nem csinált semmit, hanem azt mondogatta, hogy ő egy művészlélek, minden ilyen ember egy kicsit furcsa.

Amúgy a gyerek szív, cigizik, piál, betárdázik stb. egyszer lefújta grefitivel az iskola ablakpárkányát. Ez mondjuk elég bizonyíték lenne. Amúgy ha jellemezném külsőleg ő egy gerincferdüléses 165 cm kis nagyszájü kisgyerek. Mondjátok meg mit csináljak?



2012. szept. 25. 09:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
művészlélek?? ilyen viselkedéssel? hát a te tanárod nagyon vak, ha ezt a gyökért művésznek nevezi. ha továbbra is beszólogat, akkor szólj a szüleidnek ők majd lerendezik, vagy te is szólj vissza neki nyugodtan, nehogy már hagyd magad ilyen kis taknyos miatt.
2012. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Minálunk ezt a gyereket már rég szétkapták volna az osztálytársai.Nem azér mert mi is bunkók vagyunk hanem mert nem szeretjük ha beszólnak......szerintem te is verd agyon a kis mûvész palántát.Vagy nem tudsz verekedni?A kis gyökér fejû hány éves
2012. szept. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Én 16 éves vagyok ő 15.

Amúgy én jártam 2 évig karatéra és rendszeresen szoktam kondizni. Oké megverem. Csak előbb ki kell várni az alkalmat. De hogyan? Azért látszik, hogy egy kicsit szarik tőlem, mindig a hátam mögött beszél. Egyszer hallotam, amikor kimentem az öltözőböl( tesi) azt mondta " na gyere te kis szemét". Igen a tesióra lenne a legjobb.

2012. szept. 25. 17:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj hátra hogy: ,,Mitmondtál nyomi gyerek?!" majd lökd meg,ha neked megy akkor üsd le,ha nem,csak megismétli amit mondott akkor üsdle és kész....
2012. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát eddig még nem volt tesióra, de már a tanárnőnek elmondtam az ablakpárkányt és nagyon ideges lett a tanárnő.

XD

De igen majd kap.

Ma pl. fizika óra közben kekszel dobált. Ma tényleg úgy volt, hogy nekimegyek.

2012. szept. 26. 14:21
 6/20 NidiKing válasza:
Üsd térden viperával XD Sulin kívül
2012. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg rábeszélni, hogy legyetek barátok, ne verekedjetek! Na jó, arra "meglököd"-ösre is nyomtam egy zöldet, bevallom:) De ne verekedjetek! Sz'al vagy próbáld megbeszélni vele, hogy legyetek jóban, vagy tojd le őt, és akkor majd talán hagy, ha levegőnek nézed:)
2012. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az utólsónak.

Szép békés tanácsot adtál, de nem lehet tétlenül, hagyni ahogy kekszel dobál és az osztálytársaim elött kiröhögtet.

2012. szept. 26. 19:00
 9/20 anonim ***** válasza:
Akkor szüleid találkozzanak a gyerekkel:) Tudom, hogy az árulkodás gyerekesnek tűnhet, de kérd meg őket, hogy dumáljanak vele, ha máskülönben nem száll le rólad. Ne süllyedj le a szintjére. Igazából az a gyerekes, ha keksszel dobál. Vagy amúgy szólhatsz az igazgatónak is, hogy van egy magatartásproblémás figura, aki nem ért a szép szóból. Ha meg tényleg nem megy máshogy, akkor tényleg lökd meg:) De amúgy komoly bajt ne tegyél benne, de ijessz rá, hogy tudja mi a helyzet, mert ha nagyon csúnyán elbánsz vele, akár ki is csaphatnak. Habár iskolán kívül hát nem tudom, de azért ne essen bajod! Neki se essen komoly, lehet, hogy nem ő tehet róla, hogy ennyire izé.
2012. szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7-es és 9-es vagyok, most látom, milyen jól magyarul fogalmaztam:S XD
2012. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!