Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy nagy problémám az...

Lenne egy nagy problémám az iskolában. Van egy gyerek akit csak azért vettek fel mert tud hegedülni. Amúgy fel van mentve reál tantárgyakból és a többiből szín kettes. Ez egy magatartászavaros hülyegyerek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy ő a barátom ellen fordított, meg akart veretni stb. pedig én nem csináltam semmit. úgy kezdődött, hogy egyszer oda fordult hozzám és kérdezősködött a szüleimről, hogy miért váltak el. Én meg erre, hogy bocs de semmi közöd sincsen hozzá. Aztán azt mondta. " hah. Olyan ocsmány az öcséd mint amilyen az apád, aki elhagyott".

Tanárnak szóltam de ő nem csinált semmit, hanem azt mondogatta, hogy ő egy művészlélek, minden ilyen ember egy kicsit furcsa.

Amúgy a gyerek szív, cigizik, piál, betárdázik stb. egyszer lefújta grefitivel az iskola ablakpárkányát. Ez mondjuk elég bizonyíték lenne. Amúgy ha jellemezném külsőleg ő egy gerincferdüléses 165 cm kis nagyszájü kisgyerek. Mondjátok meg mit csináljak?



2012. szept. 25. 09:03
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Volt, hogy tavaly nekem esett én lefogtam félkézzel, majd úgy megkarmolta az oldalamat, hogy vérzett.

Akkor szóltam a tanárnőnek és ő erre azt válaszolta ,hogy művészlélek, amúgy a tanárok le se szarják, hogy ki kivel verekedik.

2012. szept. 26. 19:49
 12/20 anonim ***** válasza:
7,9,10 vagyok! Akkor adj neki! :D
2012. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát emberek! Megvertem! És most van egy kis balhé bent, de anyám bement és most tülkön űlve várom, hogy mi lesz.
2012. szept. 27. 14:52
 14/20 A kérdező kommentje:
amúgy nincsen különösebb gond.
2012. szept. 27. 14:52
 15/20 anonim ***** válasza:
mi volt?
2012. szept. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Tesi órán azt mondta ,hogy " Lefogsz égni , mint tavaly"

Erre hasba rúgtam. Felmentünk az igazgatóhoz és hála Istenek neki sem hittek. Elküldtek a pszihológushoz minket és ennyi. Nem kaptam semmit és az anyukám bement és elmondott mindent és amúgy volt egy késelési ügye annak a gyereknek. Szóval már nincsen rajtam feszültség, hogy megvertem és már beszélhet hozzám már nem érdekel, nem szólok viszza.

Probléma meg van oldva.

2012. szept. 28. 16:53
 17/20 anonim ***** válasza:

:O


probléma megoldva az viszont oké:)

2012. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Csak szeretnék szólni hogy vigyázz a bosszuálló kis Brazillal lehet hátbatámad (neadjisten a késsel)


A mi osztályunkba Anarhizmus van.

Piszkáld csak a származásával, mond neki hogy jol megy az ultrapigmentáltaknak a hegedű, nem pletyka ténleg félnek a nagy Magyaroktól.

2012. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Húúúú már jó rég volt ez az eset :D.

Azóta volt egy időszak mikor "kuss" volt.

Most meg becézget, elfoglalja a helyem.

Amúgy a szülei rendszeresen veri.

Ez a kis p.cs nem roma, de azokkal haverkodik.

Bukik kb 5 tantárgyból.XD

2013. jan. 5. 09:57
 20/20 anonim ***** válasza:
nem tudom miért van, de nekem is egy bántalmazó ismerősömet elintéztek annyival, h "művész"..
2018. júl. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!