Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szivassam meg őket?

Hogy szivassam meg őket?

Figyelt kérdés

Van két lány az osztályban akik folyton együtt vannak meg a legjobb barátnők engem meg utálnak.A hátam mögött kibeszélnek meg gúnyolódnak rajtam.Nagyon utálom már őket.Néha teljesen kikészülök tőlük!A tesiórát is utálom már mert mindig cikiznek!!

Arra gondoltam, hogy kicsit megszivatom őket!!

Írnátok jó szivatásokat amiket meg tudnák velük csinálni a suliban????


2012. szept. 25. 15:40
 1/5 anonim válasza:
harapj a bicepszükbe az mindig beválik ;)
2012. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat!!!!
2012. szept. 25. 15:49
 3/5 anonim válasza:
csulj a székükre és majd beleülnek..
2012. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a köpés az tényleg jó ötlet :')

Én szimplán nem figyelnék oda.Biztosan beképzeld rib.ik.

Az utálat nem jó semmire.Felesleges energiapocsékolás.Csak nézz keresztül rajtuk.Az a legnagyobb bosszú.Én tudom.Tapasztaltam.

2012. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
pofozd fel őket egy váratlan pillanatban és atóól a pillanattól kezdve használd rájuk a kutya jelzőt negatív értelembenPL:buta,nyalós,...stb ami jelzőket használnak a buta kutyákra.vagy lopd el a tankönyveit és dobd ki de ne mond el senkinek
2012. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!