Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Túlélőkészlet összeállítása?

Túlélőkészlet összeállítása?

Figyelt kérdés

Mit tartalmazon a túlélőkészlet ? Eddig ennyi van meg belőle

-életmentő fólia

-tükör (tövis fullánk eltávolításához,jeladáshoz stb)

-kiskés,fenőkő

-pár méter erős de vékony zsinór

-szikravető

Ezen kívül van még csózlim,ásóm (kicsi hátizsákban elfér ) és még fűrész favágáshoz

Még mi kéne bele ? Jah és lehetőleg túl lehessen vele élni 1 hónapot is 1 erdőben


2012. szept. 27. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Víz. Kaja. Gyógyszerek, kötszerek, sátor.
2012. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első: Túlélőkészlettel kapcsolatban kérdez, nem pedig túrázónak való dolgokat. Jó ha van egy iránytűd, vagy egy órád, így be tudod lőni az égtájakat. Egy strapabíró, erős kést vigyél magaddal, ne pedig egy pici zsebkést, mert arra nagy szükséged lesz! Esetleg még vízálló tasakot, az is hasznos.
2012. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, a kulacsot kihagytam.
2012. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bicskám van.Nagyon erős tényleg.Futó éle van így bármire jó.Gondolkozom rajta hogy betegyek-e 1 egér csapdát ? Tudod az a régifajta fa darabra erősített.Nem foglal sok helyet.
2012. szept. 27. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Értem, bogarakat akar enni, és játszani a menő csávót a szomszéd erdőségben! Akkor miért visz magával bármit is? Az lenne az igazi!
2012. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!