Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország kezdő 11. Mit...

Magyarország kezdő 11. Mit szóltok? A Magyar Labdarúgó Válogatott összeállítása

Figyelt kérdés

Az edző én lennék. xd

Véleményem szerint a védők nagyon lehúzzák a csapatot,de ennek ellenére megpróbálok egy-két védőt betenni.


Bogdán

? Tímár Gyepes ?


Vass

Gyurcsó Dzsudzsák/Huszti

Gera


Szalai

Persze különböző variációk lehetségesek!

Husztinál vagyok nagy bajba, mert most egyszerűen parádézik a Hannover-be, de DZSUDZSÁKOT semmiféleképpen nem hagynám ki. Tőzsér is beférne, de Gera alap, Gyurcsó meg iszonyatosan nagy tehetség, és nagy gyors!

Cserék:

Gulácsi

Juhász

Varga

Huszti

Tőzsér

Sándor

Németh

Szabics

Filkor

Koman

Pintér

Vagy:...(3-1-3-1-2-be)


Bogdán


Tímár Juhász Gyepes


Varga

Dzsudzsák Huszti

Tőzsér

Gera


Szalai Németh


Itt Tímárnak és Gyepesnek meg kell ,,küzdenie,, a szélekkel is. Dzsudzsák került a bal szélre,Huszti pedig a bal szélre. Varga a szűrő, Tőzsér osztogat, előtte ici picit Gera szabad kezet kapva tőlem. xd Szalai itt kap egy csatárpárost, Németh Krisztián személyében.


2012. szept. 15. 22:54
 1/10 VVMMvvmm ***** válasza:

Látom nagy Gyepes rajongó vagy. Micsoda egy tehetségtelen

focista.

2012. szept. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyepes? Te jó ég! Te melyik bolygón laksz?


Tény,hogy gyenge a védelmünk, de Gyepes csak tovább rontaná!

2012. szept. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Leírtam,hogy a védelem húzza le a csapatot. Ne egy emberen akadjunk fent ha kérhetem. :D xd

Összeállításomban nem a védelem volt a kulcspont. Inkább a középpálya,és a támadószekció volt a középpontban.

Nem vagyok Gyepes rajongó, de ez a védelem egy kalap sz@r,és megpróbáltam egy másik ember,aki ráadásul magas.

is. xd

Köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 16. 10:10
 4/10 anonim ***** válasza:

A napokban raktam össze az én nemzeti tizenegyemet. Minden szempontból megnéztem a legtöbb focistát, és azt hiszem ez lenne a legütőképesebb felállás:

3-2-3-2



Tehát:

Király


Horváth G. Juhász Korcsmár


Varga Tőzsér


Dzsudzsák Gera Huszti


Szalai Németh


Cserék: Balajcza, Bogdán, Leandro, Vass, Hajnal, Szabics, Németh, Nikolics, Gyurcsó.


Indoklás.


Király: bárki bármit mond, Magyarország jelenlegi legkomplettebb kapusa. rutin, magabiztosság, és bár mindenki szerint öreg, nézzetek meg egy válogatott edzést. Meg fogtok lepődni. Mint egy 25 éves. Iszonyat mozgékony.


Horváth Gábor:

Nagyon elfelejtették, de a legmegfelelőbb lenne a jobb oldalra. Vanczák? Elek? Lipták? Kabaré. Van egy bombaformában lévő Horváthunk, ő kell a jobb védő helyére, ezzel újra stabilitást adva a jobb szélnek.


Juhász:

Nincs mit indokolni. Magyarország legjobb, Közép-Európa egyik legjobb védője. Ott a helye.


Korcsmár:

Gyors, és rutintalansága ellenére magabiztos. Hosszútávú megoldás.


Varga:

Kényszerből lett jobb védő, ám a JVK szerepében újra a BL-Lokis formáját hozhatja. Nincs nála jobb védekező középpályásunk.


Tőzsér:

Tökéletes lövőtechnika, magabiztos szerelések, igazi vezért. Meg kell kapnia a lehetőséget.


Gera:

Ő nálunk A csapatkapitány. Benne van a 2000-es évek legjobb 3 játékosában. Lát a pályán, jól lő, jól osztogat. A legbiztosabb pont.


Huszti:

Itt a helye. A jelenlegi legjobb formában lévő magyar játékos.


Dzsudzsák:

Nincs ok indoklásra. A legnagobb sztárunk.


Szalai:

Tökéletes center. Nagydarab, és mellé még technikás is.


Rudolf:

Gyors. Nagyon gyors. Jól lő, nagyon lát a pályán, rendkívül jó a helyzetfelismerési készsége.



Az edző meg én:D Na jó, maradhat Sanyibá, de meg kell beszélnie mindent Husztival. Méghozzá gyorsan.

2012. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Szinte egyetértek! Jó csapat,és jók az indoklások! :D

A végén sztem Rudolfot akartál írni :D :D

2012. szept. 17. 20:07
 6/10 VVMMvvmm ***** válasza:

És LENS mit csinált a magas magyar védőkkel? Vajon a spanyolok miért alázzák a mezőnyt? Ráadásul számtalan példa mutatja, hogy a magas védőket atomjaikra szívatták a gyors cselgépek mint Maradona,Belanov,Messi,Robben,Walcott...

1984-ben az 178 cm magas Andrusch volt Hollandiában a nyerő (Gullit,Rijkaard,Van Basten is játszott)! Most Bogdán a holland "c" csapat ellen is kapitulált.Ha esetleg a kapusokat is nézzük.

Én 190 cm felett mindenkit eltanácsolnék a focitól.

2012. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Vitatkoznék...

Ha nincs Bodnán 6-7 góllal kapunk ki.

Bogdán helyébe meg nem is lennék, úgy hogy ilyen védők állnak előtte. Nézd meg a 4 bekapott gólt.

És 2 gólt nem fejeltünk el... a 3. gól gyermeteg hiba..Odafejeltük.... stb....!

Köszönöm a válaszod! :D

2012. szept. 18. 11:05
 8/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Tényleg Rudolfot akartam írni:)
2012. szept. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köteles


Vanczák

Juhász

Varga

Halmosi


Gera

Tóth

Koman

Huszti


Szalai

Dzsudzsák


vagy Gera megy fel Szalai mellé, Dzsudzsák egy sorral hátrébb Huszti pedig át a jobb oldalra

2012. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi nagyjából egyetértek, de Vanczák sztem a legbénább védőnk...! De amúgy a támadósor kivalló!
2012. szept. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!