Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyunk mi meleg pasik...

Miért vagyunk mi meleg pasik ilyen végtelenül szeretet éhesek?

Figyelt kérdés

Magamon is és a legtöbb meleg pasin azt tapasztalom, hogy nagyon vágyunk az ölelésre. Függetlenül attól, hogy milyen kapcsolat alakul ki közöttünk illetve milyen fokáig jutunk el a testiségig, az ölelés szinte mindig megtörténik.


Nagyon kevés olyan ember van, akit tényleg nem tudok megölelni.


Sokszor úgy kell külön figyelnem arra, hogy ne öleljek meg valakit, mert olyan rangú az illető vagy olyan a szitú, vagy tényleg nem akarom, hogy több legyen közöttünk.


Az ölelést leginkább persze a nekem tetsző srácoktól várom, de sokszor jól esik mástól is, pl: hetero havertól, barátnőtől, pótanyától, kevésbé tetsző férfitől, stb.


Tényleg azt tapasztalom, hogy mi meleg pasik rendkívüli módon vágyunk az ölelésre, szeretetre, együttlétre.


Ti mit tapasztaltok ez ügyben? Mit gondoltok erről?



2012. szept. 28. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan ilyen vagyok... Igaz, csak pár személytől, de azoktól nagyon vágyom mindig az ölelésre.

Össze is boronáltak már emiatt pár lánnyal... de csak jót nevettünk rajta... :D

2012. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt sem mondom, hogy csak a melegek vágynak az ölelésre, és azt sem, hogy a melegek csak az ölelésre vágynak.


Csak nagyon feltűnő, hogy a melegek a legkisebb szimpátia esetén is már benne vannak az ölelésben, és sokkal jobban ragaszkodnak mindenkihez, akit meg lehet ölelni.


A heterok azért jobban megválogatják, hogy kit ölelnek, és gyakrabban használják a többi szeretetnyelvet.

2012. szept. 29. 09:10
 3/7 A kérdező kommentje:
Az odáig egy dolog, hogy ez így van, csak azt nem tudom, hogy következik-e ebből bármi is.
2012. szept. 29. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek ölelkezni, de nem sok mindenkivel. Nem az ölelésen keresztül fejezem ki, hogy kit szeretek. Lányoktól nagyon ritka esetekben szeretek ölelést elfogadni. Viszont a barátomat gyakran ölelgetem. Szerintem az ölelés pont, hogy egy intim dolog, amit nem kell mindenkivel csinálni, csak az arra érdemesekkel. Szóval ezt is embere válogatja, hogy ki ölelkezős és ki nem.


23 meleg F.

2012. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok, de én is nagyon szeretek megölelni másokat. Akár csak random, gondolok egyet és átölelek valakit a barátaim közül. Idegeneket nyilván nem, csak akiket ismerek és kedvelek is. Hihetetlenül vágyom a szeretetre (hangsúlyozom, SZERETET, nem szerelem), számomra fontos, hogy ezzel is kifejezzem, ha valaki fontos számomra.

18/L

2012. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sztem igazad van, én nem is mindig a szex részét várom a dolognak (az is jó de úgy tekintek rá mint a ráadásra), nekem az ölelés és a szeret a legfontosabb, olyan jó átölelni a pasimat, egyszerűen olyan jó lehajtani a fejemet és megpihenni az izmos mellkasán... Számomra olyan határtalan nyugalmat ad, megszűnik a világ körülöttem egy pillanatra...
2012. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább embertől függ nem pedig orientációtól.
2012. szept. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!