Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki nemtud egy meleg...

Adrihippi kérdése:

Valaki nemtud egy meleg srácot akivel jól lehet haverkodni. Tök jó lenne egy meleg pasi barátnak :D valaki ismer ilyen srácot 12-19 között akor az leírja ide a nevét vagy az elérhetőségeit?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 21:24
 1/7 anonim válasza:
100%

Ne képzeld, hogy majd minden "csajos" dologban benne lesz, mert én például herótot kapok a vásárlástól, és a sok lelkizés is megfekszi a gyomromat.

Ne azért akarj barátkozni vele, mert meleg, mert az csak látszat dolog lenne. Barátkozz egyszerűen a neked szimpatikus emberekkel, előbb utóbb úgyis belebotlasz egy meleg srácba. Egy idő után megérik a kapcsolatotok, ő meg elmondja neked, hogy meleg. Ez csak ebben az irányba működik, a másikban nem.

Egyébként biztos van meleg ismerősöd, csak nem tudsz róla. Szóval, tessék megfelelően alakítani a barátságokat. :)

Amúgy meg, ha itt kapnál valami elérhetőséget és írnál valakinek, szerinted hogy nézne rád?


22f (meleg)

2012. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja kiadni harmadik fél adatait a beleegyezése nélkül. Mégis ezt hogy gondoltad?
2012. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Igaza van az elsőnek! :)) Mondjuk én szivesen megyek vásárolni is, csak ne fél napos legyen. Meg az a baj h sok csaj elfelejti h a melegbarát is ember, és plüssmaciként akarják öket kezelni, hurcolni mindenhova. Nem jó felfogás
2012. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
* 21 f meleg
2012. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi igazatok van rosszúl fogalmaztama kérdést de az a baj hogy a pasi haverjaim nemhiszem hogy melegek jó van aki azt mondta de csak poénból és értitek nem lehet eldönteni hogy most ez igaz vagy sem nem látok a fejükbe akármennyit beszélgetünk vagy titkolják vagy nem azok szóval mit tehetnék és igen az is igaz és tényleg sajnálom nem azért szertnék egy meleg sráccal barátkozni mert vele lehet lelkizni meg ilyenek nem szimplán én csak nemis tudom erre mitmondjak talán felnézek rájuk hogy elmerik vállalni amik és büszkék rá :D olyan aranyosak :D de azért jó lenne valakivel megismerkedni...:$$
2012. szept. 26. 15:06
 6/7 anonim válasza:
na ezt még egyszer, központozással kérlek. remélem hallottál már erről a fogalomról...
2012. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xd bocsánat ha valami rosszat mondtam :S
2012. szept. 27. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!