Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vaterán átverték szerintem....

Vaterán átverték szerintem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az eladó neve:raptor79

Tudom a bankszámlaszámát,telefonszámát,nevét.Nem válaszol az e-mailekre,a telefont nem veszi fel,kivan kapcsolva.10700 ft-ért rendeltünk.Mást is vertek már át?



2012. szept. 29. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól látom van néhány negatív és semleges értékelése is :/

Sőt,most inaktív!

Igazándiból bemehetsz a rendőrségre és ott tehetsz feljelentést,vatera köteles kiadni minden infót erről az emberkéről...így vissza kaphatod a pénzed is.

Vatera meg áááááááá.... egyezzetek meg stb. hülye szöveg.

Rendőrség!

Ezt tudasd is vele,hogy ha x napon belül nem kapod meg a pénzed,feljelentést teszel.

Járj sikerrel!

Máskor pedig nézd meg,hogy az eladónak van-e ismerj meg oldala és milyen értékelései vannak!

2012. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sajnos a vaterán is van szélhámos, csaló, csak a 100 %-os pozitív értékelésűtől szabad vásárolni. jelentsd föl. nyíregyházi nőktől se vegyen senki telefont, mert a pénz elvárják bankon keresztül, aztán meg nem küldik a telefont. Z..vivien és k..zsanett.
2014. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!