Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 8 honapja járunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 8 honapja járunk és ma elmondta hogy ő nem bízik bennem! Szeret, de még mindig nem tud bizni mert sokszor átverték! De szerintem bizalom nélkül nincs kapcsolat! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit tettél? Valami oka csak van...
2010. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
semmit! ez a gond! és nem tudom h férközek a bizalmába
2010. jún. 15. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk ez van fordítva... tanácstalan vagyok.. de lehet h az lesz h bekeményítek.. sztem sincs értelme a kapcsolatnak bizalom nékül..
2010. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem te verted át, akkor nincs oka nem bízni benned. De ha tényleg sok rossz tapasztalata van már, akkor nem csoda, hogy bizalmatlan eleinte... na de 8 hónap után??? Ha még ennyi idő után sem bízik meg benned, akkor szerintem nem sok értelme van egy dolognak. Mert ahogy írtad is, bizalom nélkül nem sokat ér egy kapcsoalt...
2010. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is hiszem hogy a közeljövőben fog tudni bízni benned, mondhatod neki hogy mennyire fontos neked meg ő az életed értelme, sztem az se használ. Az én barátom majdnem 3 éve nem bízik bennem de már nem is érdekel egy ideje, ne foglalkozz ezzel sokat ha tényleg szereted
2010. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nem bízik, mert vele történt feltűnően sokszor a dolog, ami piszkálja. Jó úton halad, hogy ne is legyen másképp... Vágd kupán egy Csernus könyvvel!
2010. jún. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!