Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez tényleg megtörténhet hogy...

Ez tényleg megtörténhet hogy felveszik videóra?

Figyelt kérdés
A mai nap néztem a napiszar.com -ot,és láttam egy videót amiben egy lányt megfojtanak sex előtt,és elvileg azt is felvették,hogy megfulladt.Csak kiváncsiságból néztem meg,mert a leírása és a videó képe,picit különbözött.Nagyon utálom az ilyet,és az oldalt is ritkán nézem,de vhogy nem tudom elképzelni,hogy ez tényleg megtörtént.valóban megtörténhetett ez az eset?Picit valótlannak hiszem,de kiváncsi vagyok a véleményekre.

2012. szept. 30. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy felvehetik.
2012. szept. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Be tudod linkelni?
2012. szept. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ss88 válasza:

az ilyenek kamuk... ilyen nincs és ne nézz ilyen hülyeségeket mert korcsul tőle a személyiséged

nem kis mértékben, a napiszart hülye aberrált buzák szerkesztik, káros nagyon! lehet kiváncsi vagy, de nem jársz vele jól, mert elmész egy szexuálisan aberrált irányba.. még akkor is ha nem hiszed, nagyon rossz hatással lehet az értékrendszeredre ha ilyeneket nézel

amúgy szerintem kamu, ha a lány tényleg fuldokolna akkor kicsit jobban vergődne és megpróbálna megtenni mindent hogy ne haljon meg... emberi természet

2012. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!