Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megoldás az öngyilkosság?

Megoldás az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
57%
Akik megkísérlik, sokan rájönnek, hogy nagy hülyeséget csináltak volna. Akik tovább próbálkoznak, azok nem gondolkodnak el ezen, mert nincs nekik mivel... Akiknek sikerült, erre már jönnek rá. Akiknek viszont eszük ágában sincs ilyet csinálni, azok nagyon jól tudják, hogy ez a legrosszabb, amit tehet egy ember. Szembe kell nézni a problémákkal, és nem szabad megfutamodni.
2008. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim válasza:
56%
Mire???
2008. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
64%

De tényleg, mire lehet az öngyilkosság megoldás?

Minden problémának van valami megoldása, csak meg kell keresni és oda kell figyelni.

Aki öngyilkos akar lenni annak nagyon kilátástalan lehet a helyzete,de semmit nem old meg vele,csak a körülötte lévőket teszi tönkre erre is gondolnia kéne. Ott van a család, barátok ők is segithetnek a gondokat megoldani.

2008. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim válasza:
48%
Minden esetben egy menekülés a problémák elől. Szerintem aki öngyilkosságot követ el, az nem képes szembenézni a problémákkal, inkább elfut előlük. Gyengeség! Szerintem az öngyilkossághoz nem kell bátorság, és ettől senki nem fog felnézni egy olyan emberre, aki öngyilkos lesz, sőt szeretni se fogják jobban! Maximum figyelemfelkeltésre alkalmas.. persze ahhoz túl is kell élni... de nagyon gáz, ha valaki csak igy figyel fel az embertársára! (Az előző válaszoló voltam (Miért?), csak véletlenül elküldtem hamarabb!)
2008. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
89%
Halálos betegnek, ha már akkora fájdalmai vannak a fájdalomcsillapítók ellenére, amelyeket nem tud elviselni.
2008. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
54%
NEM!!
2008. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
91%
Van amikor megoldás, de az esetek nagy részében van helyette jobb megoldás. Teleki helyében mondjuk én is öngyilkos lettem volna.
2008. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
84%
az öngyilkosság az önkritika legőszíntébb formája.
2008. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
56%
Szerinem semmiképpen!:S
2008. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
76%

Nem megoldás, mindent meg lehet oldani, az már más dolog, hogy van aki nem is akarja ezér vet véget az életének.

Nincs értelme

2008. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!