Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le tudná valaki fordítani...

Inceptor23 kérdése:

Le tudná valaki fordítani nekem magyarról németre a következő szöveget?

Figyelt kérdés

"Én és a családom elmentünk Balatonra. Minden nap étteremben ebédeltünk. Sokat voltam moziban a barátaimmal és rengeteg jó dolgot éltünk át együtt. Elolvastam a kötelező olvasmányokat is. Találtam 4 kiscicát, én neveltem őket és rengeteget játszottam velük."


Ez lenne a szöveg.


Előre is köszönöm nektek!



2012. szept. 30. 17:23
 1/4 anonim válasza:
Ich und meine Familie gingen zum Plattensee. Jeden Tag haben wir im Restaurant gegessen. Ich war mit meinen Freunden öfters im Kino, und haben zusammen viel Gutes erlebt. Die Pflichtlektüren habe ich auch schon gelesen. Ich habe vier kleine Katzen gefunden, habe sie erzogen und viel mit ihnen gespielt.
2012. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ment a zöld :)
2012. szept. 30. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
A "gingen" csak akkor jó, ha gyalog mentetek. Ha autóval vagy más jármüvel, akkor "fuhren".
2012. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ich war mit meiner Familie am Plattensee

Wir aßen jeden Tag in der Gaststatte zu Mittag

Mit meinen Freunden war ich viel im Kino

Ich habe die Pflichtlektüre gelesen

Ich habe vier kleine Katzen gefunden und habe viel mit ihnen gespielt

2017. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!