Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A marihuána hatása mennyi...

A marihuána hatása mennyi ideig tart? Okoz-e "másnaposságot"?

Figyelt kérdés

2009. aug. 3. 21:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
44%
Jah és aki azt írta, hogy egyre 6g-s cigit szívott, az kamu...
2011. szept. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert egy linket belinkelsz, ami a fele nem igaz.. Ettől nem fogod tudni. Pont.
2011. szept. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%

kedves A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:33 ,

már miért lenne kamu ?..nyilván nem egyedül szívtam hülyegyerek...a 6g-os cigi meg nem olyan brutál nagy azokhoz,képest,h. USA-ban a fekák lazán 10gos, vagy még nagyobb cigiket tolnak...csak a te beszűkült jó-magyar látásmódot kételkedik a 6 gos cigink valódiságában...5en nyomtuk anno, persze ez ritka dolog, de akkor adtunk neki :D

azóta egyébként már nem hoz annyira lázba a téma, nagoyn ritkán fordul elő, nem hiányzik, de ha van rá alkalom, akkor jó flash :D

2011. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Már én is voltam betépve elég rendesen, szerintem nem nagyon bírom, vagy lehet többet szívtam mint a többiek, de engem brutálisan kikészít. :D Bizsereg az egész testem, ahogy lépek jobbra-balra mozog az út, és egyfolytába képeket látok a fejemben, főleg ha becsukom a szemem, illetve azzal szoktunk hülyülni, hogy elképzeljük, hogy úszunk stb., mert ahogy kimondja valaki, mondjuk, hogy az űrbe vagyok, kb 1 másodperc múlva valami kép beugrik. :D Amúgy meg volt olyan, hogy batman jelet meg skorpiót láttam az égen a felhőkbe. Volt még egy olyan épp a minap, hogy ludak repültek el fölüttünk, és fél óra múlva kb visszaemlékeztem rá, és behaluztam a hangot,hogy megint itt repülnek. :D
2011. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
szerintem csak álom a 6g felest elszívna egyszerre és köszönöm!
2011. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
44%
15 évesek első tipikus betépése :D haluznak a fütöl!
2011. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
63%
6g baromság, jó fűből 0,05 is elég.
2011. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
26%
Mi a sipce-ot toljuk, kevés is elég belőle és nagyon ki leszel, de olyan 40 perc és kezd elmenni a hatása (rá kell tépni az nagyon jó. :D) Amúgy ezt most tapasztalom, tegnap reggel 0,4-et ketten eltoltunk haverral, kb 3-4x ki dekkeltük mert sok lett volna egyszerre és aztán olyan fél 11-ig hatott. Ami az érdekes, tegnap elég volt 3 sör és berúgtam, haver az hetet ivott, de mindketten ki voltunk, majdnem ugyanúgy mintha füveztünk volna, csak nem annyira, ez olyan 2-3 fele jött elő, amikor már kezdtem volna józanodni, és a poén az, hogy még most is érdekesen látok.:O Esküszöm így van, de ez mi??
2011. dec. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
72%

Gratulálok, ez azt jelenti, hogy a fű kezdi megbontani az elmédet. :)

Ne szívj ennyit, tapasztalat.

2011. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Eddig 4x vagy 5x téptem be, de attól nem kéne olyat, hogy este, amikor kezdek józanodni a piától, akkor elkezdek olyan állapotba kerülni, mintha be lennék szívva.
2011. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!