Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A marihuána hatása mennyi...

A marihuána hatása mennyi ideig tart? Okoz-e "másnaposságot"?

Figyelt kérdés

2009. aug. 3. 21:44
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
7%
Jajjjj tnap szét röhögtem magam XD áhh ezek a hatások xD .... :P
2010. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
84%

Bővíteném azok táborát, akik azt mondják, hogy igenis okozhat hallucinációt.


Legutóbb, mikor elszívtunk egyet az erkélyen és vissza bementünk a szobába a párommal, kinéztem egyet az előszobába, hogy megjöttek-e esetleg a lakótársamék. És tisztán hallottam, hogy kint beszélgetnek valamit, meg lépteket. Utána kimentünk együtt a barátnőmmel és körbelestük az egész lakást, és senki nem volt itthon :D

Meg amikor sokat bambultam a laptopján a ledeket, két homályos figurává váltak, akik egymással harcoltak.

Meg amikor ránéztem a csillárral, össze-vissza mozgott, meg az árnyéka is, de az már nem a csillárral együtt.


Szóval nekem ne mondjátok :D

Ja, és csak 0,16g volt.. (imádom, hogy ilyen kicsi a toleranciám :D )

2010. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
84%
Velem úgy történt hogy haverommal 2en elszívtunk ugy 0.5-öt ( de minőségibb fajtából ) és miután elszívtuk kb 5-10 perc múlva azt éreztem hogy valami jobbra ballra lököd , és képek villantak be , olyan volt mintha egy másik dimenzióban lennék vagy meghaltam volna... ( azt azért megkell említeni hogy nagy mennyiségű alkohol is volt bennem akkor ). Most van másnap és nem hányingerem van vagy rosszul vagyok hanem még mindig furán érzem magam... Nem volt egy kellemes élmény a tegnap...
2010. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
ha jol beszivsz okoz szerintem másnaposágot az anyag menyiségétöl minöségétöl függ.másnap komás vagy,persze aki nap mimt nap használja nemanyira veszi eszt észre 02 kb 2 ora elteltével max punyatab vagy.de ez lelki állapot függvénye beálitotcság stb.
2011. jan. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
100%
áhhh nemsemmi amiket itt olvas az ember:)))) ha annyira tartod magad ahhoz hogy a fűtől lehet halucinálni,probáld ki a papirt,vagy a meszkalint vagy ha nagyon jó fajtát kapsz még gombátol is halucinálhatsz! ha probáltad volna akár egyiket is nem állitanál ilyen butaságot...igaz hogy a fűtől belehet nézni dolgokat ha sokat sziv el az ember meg történnek érdekességek,de köze nincs halucináciohoz!!
2011. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
47%
Vagy fű+salvia+nitró kombináció.
2011. jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
50%
mi az a salvia?...a nitro ugye nem nitro higito akar lenni?:DD
2011. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%

Salvia divinorum = látnokzsálya, jósmenta. Az egyik legerősebb hallucinogén növény ami csak létezik. Több tapasztalt embertől olvastam, hogy erősségre vetekszik egy LSD trippel, csak sokkal hamarabb ürül. Ami a legjobb benne, hogy teljesen legális, a helyi headshopból megveheted. :) De ettől függetlenül vigyázni kell vele, sokaknak van tőle bad tripjük, mint pl. nekem is első alkalommal. (bár ez nagyban a set, setting kérdése is)


A nitro alatt természetesen nem nitrohigítót értettem. :D Nitro mint N2O, kéjgáz, nevetőgáz, habpatron. Habpatron szifonba be, lufiba ki, tüdőre le és FLYYYY :D Legeslegbrutálabb. Két perc más dimenzió. De csak betépve vagy más cucc hatása alatt ad durva élményt. Kb. olyan hatása van az emberi agyra, mint a tuningautókra. (B12 vitamint használat után viszont pótolni kell!)

2011. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
18%

[link]


A cannabis-származékok bizony hallucinogének. Pont.

2011. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
65%

A fű nem halucilogén, nemtudom mit szívtatok, de az nem fű volt. A kérdésre válaszolva: kb 3 órán keresztül hat. Elszivod, egy 20 perc után kicsit kezded érezni, és aztán mégjobban, néha vannak pontok amikor éppen semmit nem érzel, mintha menne ki belőled. utána meg hirtelen megint...

Másnaposságot nem okoz a fű, bármennyit szívsz, másnap nem leszel szarul.

2011. szept. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!