Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A marihuána hatása mennyi...

A marihuána hatása mennyi ideig tart? Okoz-e "másnaposságot"?

Figyelt kérdés

2009. aug. 3. 21:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ritkítsd a szívást.
2011. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%
fü,alattomos cucc! ritkán használod ésszerűen oké.ha napi szinten évekig.pszihés tüneteket lelkivilágodat leépiti. 10 füvesből legalább 5 gyógyszeres lesz.szerintem mindent csak csinyán!
2011. dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Butaságokat mondanak nagyon sokan.. A fű mint ahogy a szemre is hat a bambaság jelei dióhélyban megfogalmazva.. amikor bamba vagy szokták azt mondani hogy merre kószálsz gondolataidban.. mivel ilyenkor az agy kicsit "lekapcsólódik" az agyról pont mint alváskor és homályosan látsz kb. bambán.. SEMMI HALUCINOGÉN anyagot NEM tartalmaz.. hollandnak a hatása akár 8 óra is lehet magyarnak 2-3 óra..
2012. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
100%
Nah jó akkor látom hogy írogatják hogy a spice milyen király meg a fű ha hallucinálsz. Én spice-t szívtam kb 2g-ot és olyan dolgokat láttam és éreztem hogy azt még egy elmebeteg gyerekgyilkosnak se kívánnám. Nem mindenkinek "király" ha hallucinál.. valaki beszopja rendesen és egy örök életre való rossz élményt kap amit nem tud kiverni a fejéből. Nem egy jó dolog mikor valaki bepánikol a drogtól aztán látja hogy milyen alkotóelemeiből épül fel a világegyetem miközben a pokolban van és kínozzák őt és 1 perc fél órának tűnik. Akkor mennyi is így 40 percnyi bedogozott állapot sátán bácsival?
2012. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
87%

nekem az utolsó szívásomnál okozott enyhe "másnaposságot"...

amikor meg szívtunk akkor szédelegtünk meg puha volt a talaj a lábam alatt xD

meg jött egy autó és beparáztunk hogy civilruhás rendőrök xDDDDD

2012. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
78%
Sziasztok ugyan régi kérdés de ha valaki még olvasa a válaszomat illetve jártas a füvezés világában az felvilágositana privát üziben?? lenne egy pár kérdésem csak olyan irjon akki használta is 23/L
2014. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!