Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 11. osztályos vagyok, és...

11. osztályos vagyok, és tervezzük hogy elmegyünk osztálykirándulásra 27fős osztályommal. HOVA MEHETNÉNK? MILYEN PROGRAMOKAT AJÁNLOTOK?

Figyelt kérdés

NEM AKARUNK MÚZEUMBA menni, sem város nézésre, mert az ilyenek senkit sem érdekelnek. De mégis egy jó programot szeretnénk..(nem csak piálni egész nap..)

szalonna sütés,bográcsozás.. tábortűz.. meg ?????

2-3 naposat, olcsón.

írjatok minnél több ötletet., személyes élményeket. KÖSZÖNÖM!



2012. okt. 3. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg Pest környékére mentek ezt tudom javasolni:

[link]

mi voltunk itt, és nagyon jó volt, mert egy fiatalos, bagyon jó fej túravezetőt kaptunk :)

Esetleg a bükkbe ha mentek, ott jó éjszakai túrák vannak.

A szalonna sütés, bográcsozás az jó ötlet.

2012. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menjetek le a Balatonra vagy a Velencei tóra fürdeni.


OFF:

Mi eddig még középsuliban nem mentünk sajnos kirándulni, mert mindig rosszak voltunk.Most megyük először majd március elején a Dunántúlra 12 napra gyárlátogatásra.

Gondolom ez számotokra nem érdekes, ellentétben velünk, mert ugye gépész szak 33/33 fiú és azt mondta az ofő, hogy ihatunk alkoholt is, mert úgysem tudja megakadályozni, így inkább megengedi, csak egyet kér, hogy ne kerüljünk detoxba.

2012. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hehehehehe :D:D igen,eddig mi se mentünk kirándulni mert rosszak vagyunk. :D és nekünk is ezt mondta h ne kerüljünk detoxba. meg hogy ha nagyon berugunk,akkor megfürdet hideg vízbe meg ilyenek.. xd

köszönöm szépen az eddigi ötleteket,még írjatok ha eszetekbe jut valami! :)

2012. okt. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!