Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Estél már össze nyilvános helyen?

Estél már össze nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

én igen

múzeumban


2009. aug. 4. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
volt, hogy osztálykirándulás elött ájultam el, bár csak az évfolyam volt ott, mások, idegenek nem. :)
2009. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekkoromban elég sokszor: volt, hogy esküvőn (énekeltem egy kórusban, jó kis levegőtlen helyen, kívülállók szerint, mint egy darab fa...), aztán egy matekverseny eredményhirdetésén, de ott még időben leültem, s csak utána ájultam el (amúgy megnyertem, lehet, hogy attól volt? :))) )Buszon kétszer is, sajna, otthon is az udvarban egyszer. Szerencsére kinőttem, felnőttként már csak olyan elülősen lettem rosszul, ájulás nem lett belőle.

(Nagyon vacak érzés, emlékszem mindre, senkinek sem kívánom)

2009. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Én igen!:S

6-7 hónapos terhes lehettem!Arra emlékszem még hogy a busz bennt áll a helyén és elindul a buszmegálló felé ahol Én meg még kb 5-6-an álltunk.Aztán egyszer csak magamhoz térek akarok felülni és bevertem a fejem a busz aljába.Szörnyü volt!

POÉN!:@ Oda rohantak hozzám és neki állják kérdezni hogy hogy vagyok cukros vagyok e meg ilyenek mondtam nem és tovább álltak.Még annyi se volt bennük hogy elöre engedjenek a buszon jegyet venni hogy minnél elöbb leülhessek!

2009. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én egyszer, sorkatona koromban. Álltunk ott feleslegesen, ahogy szoktunk, nem volt túl meleg, de valahogy rávágott a nap a fejemre, amin ugye az a béna sapka volt. A sorban előredőltem, tán fél percre elvesztettem az eszméletemet. Az előttem levő emberre dőltem, aki megfogott, és utána gondolom, félrehúztak az árnyékba, ahol már magamhoz is tértem. Egyébként mindenki nagyon rendes volt, körülvettek, kérdezgették, hogy miben segíthetnek, volt, aki vizet hozott. De rögtön rendbe jöttem, nem volt szükségem semmire, csak arra, hogy pár percre leülhessek. Aztán elvittek a gyengélkedőre. Ott csináltak valami próbát, azt hiszem nyomni kellett a kezemmel, és kijelentették, hogy nincs semmi bajom. De azért segíteni akartak, és kérdezték, hogy mi alól mentsenek fel. Hát, mondtam, hogy az állás alól. És kaptam egy papírt, hogy nem állhatok sokáig. Ezzel persze kitörölhettem a fenekemet, ugyanúgy csináltattak velem mindent tovább, de mondjuk, én se hivatkoztam a papíromra.
2009. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

18:21

nagyon sajnálom,ez tényleg szemétség volt

2009. aug. 4. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is, pár éve egy szabadtéri szórakozóhelyen. aznap alig ettem és túl sokat ittam a bulin és egyszercsak elájultam és úgy bevertem a fejem, hogy agyrázkódást is kaptam. nagyon rossz volt.
2009. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha vérvételre megyek akkor mindig elájulok.Legutóbb elég kínos volt,mert vettek vért az ujjamból is,és szóltam a nővérnek,hogy lehet el fogok ájulni.Nem vett komolyan("ugyan már nem gyerek maga már!") annyira kellemetlenül éreztem magam,hogy a vérvétel után rögtön mentem le az EKG vizsgálatra..A lépcsőn lefelé ájultam el.Csak arra emlékszem,hogy a lépcső alján fekszem,és körülöttem egy csomó orvos,meg rengeteg bámészkodó ember.Az egyik férfi doktor kérdezte meg,hogy mi az oka az ájulásomnak.Mikor mondtam neki,hogy vérvételen voltam,és mit mondott a nővér,teljesen kiakadt.Azt mondta a doki,hogy senkinek nem szabadna ilyet mondani,és ha a beteg úgy érzi rosszul van akkor nem kijönni az orvosi szobából hanem lefeküdni a heverőre...Azóta betartom,és nemrég amikor újra vérvételen voltam,elég határozottan mondtam,hogy még egy kicsit pihenek itt...nem volt gond vele,sőt próbáltak segíteni...(persze,hogy elájultam akkor is)
2009. aug. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
utolsó... na igen velem is ez van mindig :)
2009. aug. 4. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

18:21

Sajnos vannak még bunkó emberek a világon..sőt elég sok!:S:S

2009. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az esküvőmön. Miután kimondtam az IGENt,a koszorúslány odahozta a gyűrűket és a többire nem emlékszem. Az is kimaradt, hogy "házastársaknak nyilvánítalak benneteket". :(
2009. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!