Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket terrorizálnak az...

Titeket terrorizálnak az iskolában más diákok?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor hogyan?

2012. okt. 5. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok diákkal előfordul. Nagyon gonoszak tudnak lenni a gyerekek/tinik. Nekem is volt ilyen időszakom, amikor ahol csak tudtak bántottak. Visszahúzódó jó kislány voltam, aki nem szól vissza semmiért. Emiatt persze könnyű piszkálni. Volt olyan, hogy ránéztem egy srácra mire ő elkapott a nyakamnál és a sövényhez nyomott. Ez még általános suliban volt. Gimiben még 9. év elején voltak az alfa lányok. Természetesen én nem tartoztam közéjük, hogy őszinte legyek sose bántam. Volt egy csaj, igazi bajkeverő (szerencsére fél év múlva kirúgták) aki folyton beszólt, megalázott, arrébb rúgta a székem. Mondjuk ő kb. mindenkivel így viselkedett. Egyébként ezeket leszámítva azért jóban voltam úgy általában mindenkivel. Olyan köztes szinten voltam. Jóban voltam a menőbbekkel is meg az átlag osztálytársakkal is. Szerettem a kicsit elnyomott emberekkel is barátkozni, segíteni nekik, ami persze az elitnek nem mindig tetszett és egyből beszóltak. Azért durva dolgok mennek az iskolákban. Sok osztálytársamat nagyon sajnáltam. Nem tudom, hogy kinek milyen a helyzete a suliban, de én azt vettem észre, hogy inkább csak fiatalon van ez a gonoszkodás. Nálunk gimi 11. évfolyamtól már semmi ilyesmik nem voltak. A többség szerette egymást és nagyon jól elvoltunk. Persze, mint mindig és mindenhol, nálunk is volt beképzelt hülye liba, aki egészen ballagásig királylánynak képzelte magát, de velük nem érdemes foglalkozni.
2012. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt rá példa, pár évvel ezelőttig, amíg a csaj el nem ment másik suliba.


A probléma abból fakadt, hogy vékonyabb vagyok az átlagnál. Volt egy lány, aki 13 évesen 87 kiló volt (orvosi vizsgálaton láttam a mérleget), és júniusban, 40 fokban is hosszú nadrágban és pulcsiban járt, hogy ne látszódjon, milyen kövér, az arcra egy disznóhányás, tele pattanással. Szóval érted, ez az igazi beképzelt disznó... és még engem b@szogatott a többiek előtt, hogy anorexiás vagyok. Ezt a szöveget legfőképpen akkor nyomatta, mikor valamiben legyőztem, gondolom nehezére esett elfogadni, hogy szellemileg jóval magasabb szinten állok, mint ő. Szóval ez, hogy egy 87 kilós undorító csaj piszkál egy vékonyabb, magas lányt, hogy "fúú, anorexiás hülye" más társaságban epic failnak számított volna, de a mi osztályunkban mindenki elvakult, és túl sok a ribanc. Most, hogy ez az ostoba lány elment, is vannak (nem kevesen) akik piszkálnak a testalkatom miatt, de szerencsére már kevesebben, mint azelőtt.

2012. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem, de ha megpróbálták volna, tuti pofánverem :)
2012. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben keménykedtek oszt bevittem a bökőt és má' kussoltak..
2014. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!