Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kézi, vagy gépi szerszá...

Milyen kézi, vagy gépi szerszámmal lehet a porcelánt megmunkálni? Gondolok itt az átfúrásra, vágásra csiszolásra.

Figyelt kérdés
Hobbi szinten érdekel. Kisebb porcelán darabokat szeretnék megmunkálni. Vásároltam egy mikrogépet, de nem igazán értek hozzá. Talán nem is ez az eszköz kell hozzá?

2012. okt. 5. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutas a gépröl képet!
2012. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt a link. Ilyen a gép, csak még tartozik hozzá egy flexibilis tartozék, amivel könnyebb aprólékosabb munkát lehet (elvileg) végezni, mert nem olyan nehéz, mint maga a gép. Az már más kérdés, hogy ugyan flexibilis, de elég merev......

[link]

2012. okt. 6. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Hahaha nekem is ijen wan:-P

csak azenyém dremel 300 series! Lehet evel porcelánt is munkální! Csak a gépbe megfelelö "szerszámot" kel teni! Irj konkrét kérdést h mit nem tudsz!

Szerbiai wagyok! 16 F éwes és 2,5-3 éwe wan meg a gépem! Bocs a hejes irásért mobilrol wagyok fönt! Kérdezhetsz bármit!

2012. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond az írásoddal. Végül is az a lényeg, hogy megértem...... :-)

Szeretnék porcelánt átalakítani, megreformálni. Kézműveskedek......, kísérletezgetek, de ez az anyag új számomra.

A lényeg, hogy porcelánt szeretnék feldarabolni és a széleit szépen lecsiszolni, eldolgozni. Esetleg pici lyukat fúrni bele, amin egy láncot át lehet húzni.

Ehhez kellenének nekem "szerszámokk", amit a gépbe tudok illeszteni. De konkrétan mire lenne szükségem ehhez?

De milyen

2012. okt. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!