Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ÉRDEMES, hogy pl neten ismerke...

ÉRDEMES, hogy pl neten ismerkedtünk és mondjuk 1 év múlva már itt az ideje találkoznunk?

Figyelt kérdés
mivel ő 25 fiú én meg 16 lány..nem tudom hogy ez veszélyes-e, de nekem ő annyira kedves, és szimpatikus....nem lesz ebből gáz? mondjam el anyámnak? mi van ha nem engedik?
2012. okt. 5. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tuti nem engedném meg, hogy 16 évesen egy felnőtt 25 éves férfival találkozzon.. Mit akar az a pasas egy 16 évestől??
2012. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit akar az a pasas egy 16 évestől??

Kettőt találgathatsz...


16 évesen még nagyon korai...

2012. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a pasi most ótolja be amit gyerekkorában kellett volna csinálnia...szerintem felejtsd el,9 év korkülönbség az sok
2012. okt. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*pótolja
2012. okt. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem nem sok. A lényeg az ami a két ember szívében van. Én is voltam fiatalabb, és akkor ugyanaz votlam mint most. :) Csak kicsit jobban nyitott voltam, buzgóbb stb... nincs ám olyan nagy különbség egy tini és egy felnőtt ember között. A felnőttek inkább beszűkültebbek, ami pont hogy rossz dolog.

Szóval semmi baj sincs ezzel, persze ha mindkét fél őszintén szereti egymást.

2012. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 10:06


Mennyi idő vagy?? 14-16 éves??

Hát persze hogy azt gondolod most, hogy nem sok a 9 év korkülönbség ha a lány még szine gyerek (nem kislány már de nem is felnőtt) A férfi viszont érett felnőtt férfi.

Ennyi idősen nem is értheted hogy a felnőttek miért ellenzik ezt a kapcsolatot.

Nem mindegy mikor van az a nagy korkülönbség. A kérdező esetében sok, és gyanakvásra ad okot. De ha majd 20 éves lesz és a pasas 29 akkor már nem lesz sok.


De addig úgyse érted meg amíg nem lesz egy lányod aki hasonló cipőben fog járni. 15-16 évesen majdnem 30 évessel ismerkedne.. Most még azt mondod semmi baj ezzel, de majd akkor te leszel a legnagyobb ellenzője..

2012. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!