Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanátok jó beszólásokat?!

Mondanátok jó beszólásokat?!

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akinek a szülei piszkosul gazdagok, és mindig a szülei pénzével menőzik, másokat meg lenéz, akik csórók, vagy gyengék, vagy alacsonyak, vagy csúnyák, vagy csak szimplán szeretnek idétlenkedni, és kezd idegesíteni, hogy ha szóba kerül valaki, aki szerinte selejtes, akkor rögtön: fujj! Meg: Olyan gusztustalan, görbe az orra! És rám is elkezdte rám ragasztani az idétlen cédulát, csak mert szeretek hülyéskedni, és ez a csúcsbeszólása: " a sötétség gyorsan terjed". És ezt elmeséltem apának, és mondta, hogy egyszer oltsam be nagyon keményen, és ezzel vissza szerezhetem a tekintélyemet, és őt is visszarázhatom a korosztályába.

Szeretném érzékeltetni vele azt, hogy nem ér attól még semmit, hogy a szülei jól keresnek, mert ő még ettől egy szalmaszálat sem tett az asztalra, és csak egy lenéző, nagyképű ronda gyerek.

Tudnátok nekem olyan beszólásokat mondani, amiket nem a netről szedtetek, hanem a környezetetekben hallottatok, és jók lehetnek? Előre is köszönöm.:)

16/L



2012. okt. 7. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás az,hogy nézd levegőnek és szard le,hogy mit beszél.Ha látja,hogy reagálsz rá akkor sosem hagyja abba.Ha meg te is elkezded "leoltani" akkor ugyanott tartasz majd,mint ő.Teljesen felesleges hülyeség lenne.Örülj,hogy te vagy az értelmesebb és ne foglalkozz a gyökérrel.
2012. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ő nem jó kedvből

csinálja, hanem mert nagyképű, fölényeskedő és mert állítólag bejövök neki és ezzel akar előttem felvágni, h milyen komoly. És általában mások háta mögött bánt másokat, h milyen nyomorékok. Egyfolytában a nyomomban van.

2012. okt. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!