Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Azt szeretném meg kérdezni, hogy facebookon van egy oldalam de bármit ki írok senki sem lájkol és nem szólnak hozzá és nem tudom, hogy képeket honnan szerezzek. És, hogy indítsam be az oldalt?

2012. okt. 7. 14:00  Privát üzenet  

A válaszok

Milyen oldal? Ha ilyen lányos-idézetes-hipsterképes tucatoldal, akkor az életben nem lesz már belőle népszerű, emiatt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__34..

Ha esetleg nem ilyen, akkor hagyj fel azzal hogy máshonnan lopkodod össze a tartalmat, és saját tartalmat kezd el megosztani. Oldal pedig azért csinálj, mert valamit meg akarsz osztani az emberekkel, amit addig más nem tett meg, ne azért mert most ez a menő és mindenki ezektől akar népszerű lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2012. okt. 7. 14:05 Privát üzenet
én egy bloghoz gyüjtök képeket és kb 200-at gyüjtöttem úgy h google-be beírtam mindenfélét

# 2/3Időpont 2012. okt. 7. 18:56 Privát üzenet
Ha olyan képet veszel át a blogodba, amit megtalált ugyan a Google, de nincs mellékelve terjesztési/felhasználási jogosultság, akkor a kép készítője megkereshet és felszólíthat hogy távolítsd el, rosszabb esetben kártérítést is követelhet. Ezzel jobb óvatosnak lenni, csak azért mert a kereső kidob mindenféle képet, még nem biztos hogy azt bárki bármire felhasználhatja.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2012. okt. 7. 18:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rendelni akarok neten converse cipőt és facebookon a tuti shop-ból akartam de most vmi all star converse ről lehet és nem tudom senki nem lájkolt ott még semmit kicsit furcsálom....
Facebookon hogyan lehet beállítani, h az üzenőfalamat senki se lássa? Vagyhogy ne legyen rajta semmi (üres legyen)? Plíííííz, megoldást:DD!
Szerintetek gáz, hogy facebookon nem nagyon ír senki az üzenőfalamra?
Facebookon hogy tudok kiírni valamit az üzenőfalra úgy, hogy ne tudjon senki kommentet írni hozzá?
SEGÍTSETEK! Hogy rejtsem el azokat a képeket facebookon ahol bejelöltek de úgy hogy senki ne lássa csak én?
Facebookon hogy lehet beállítani, hogy mindenki megnézhesse a képeimet, de senki ne kommentelhessen hozzájuk?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!