Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt szeretném meg kérdezni,...

Azt szeretném meg kérdezni, hogy facebookon van egy oldalam de bármit ki írok senki sem lájkol és nem szólnak hozzá és nem tudom, hogy képeket honnan szerezzek. És, hogy indítsam be az oldalt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen oldal? Ha ilyen lányos-idézetes-hipsterképes tucatoldal, akkor az életben nem lesz már belőle népszerű, emiatt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__34..


Ha esetleg nem ilyen, akkor hagyj fel azzal hogy máshonnan lopkodod össze a tartalmat, és saját tartalmat kezd el megosztani. Oldal pedig azért csinálj, mert valamit meg akarsz osztani az emberekkel, amit addig más nem tett meg, ne azért mert most ez a menő és mindenki ezektől akar népszerű lenni.

2012. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én egy bloghoz gyüjtök képeket és kb 200-at gyüjtöttem úgy h google-be beírtam mindenfélét
2012. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan képet veszel át a blogodba, amit megtalált ugyan a Google, de nincs mellékelve terjesztési/felhasználási jogosultság, akkor a kép készítője megkereshet és felszólíthat hogy távolítsd el, rosszabb esetben kártérítést is követelhet. Ezzel jobb óvatosnak lenni, csak azért mert a kereső kidob mindenféle képet, még nem biztos hogy azt bárki bármire felhasználhatja.
2012. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!