Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 1 gyerek aki 1 évvel...

Van 1 gyerek aki 1 évvel idősebb nálam (9. -es) és rám írt egyik nap facebookon h holnap meghalsz és kiderült h az a baja hogy vki azt mondta neki h azt mondtam róla h ő egy nyomorék?

Figyelt kérdés
és kérdezgeti osztálytársaimat h megyek e suliba meg ilyenek és nem akarok bunyózni. Meg ő ci... Ny mit tegyek ?

2012. okt. 7. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt sz*ptad...

Soha ne kezdj c...gánnyal mert ők mindig töben lesznek mint a barátaid!

Ha maga lesz akor ne félj, ne fus el! Ha kezd veled kötözködni akor ne hátrálj! Ha kapsz akor adj is!

2012. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én nem is mondtam ilyet róla látásból ismerem... és valaki keveri a kakit.
2012. okt. 7. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy másik c.gány lehetett. Szerintem holnap menj be, szépen telepedj le a tanárok közelébe. Ha odamegy kötözködni, vagy odaküld valakit, hogy menjél el a tanárok közeléből, mond meg szép hangosan (hogy hallja a tanár), hogy ha balhét akar, ott legyen nagy a szája. Suliból hazafelé pedig vigyél valami erős, de legális önvédelmi eszközt. Ilyen a paprikaspray, a 8cm alatti, nem rugós kés is (bicska). Így kössön beléd az a mocsokláda. Ha ügy is lesz belőle, mond el, hogy többen voltak. Egyedül egynek sem nagy a p.fája.
2012. okt. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*itt jegyzem meg, hogy semmilyen formában ne vedd ösztönzésnek, hogy balhé legyen. Ez végszükség esetére jöhet jól.
2012. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ugyan abba a suliba jár azt mondja h el fog kapni... ...
2012. okt. 7. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell félni egyszer mindenkit betalálnak..... ha nagyon megagyal akkor is ő jár rosszabbul, mert feljelented testi sértésért és cső......
2012. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elrendeztem vele :) Azt állítja egyik haverom mondta.. Elmentem vele hozzá és ő meg megint csak mást mondott :)

Semmi nem történt:D

2013. ápr. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!