Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már az is baj, ha nem panaszko...

Már az is baj, ha nem panaszkodom állandóan az üzenőfalon?

Figyelt kérdés
Mindenkinek vannak problémái, nekem is, de nem állok le naponta ötször kiírni Facebookra, mert tudom, hogy rohadtul nem érdekli az ismerőseimet, nekik is megvan a saját bajuk. néha kiírok olyat, hogy pl: Xy csoki nem volt a boltban, pedig arra vágyom, erre kapok egy olyan hozzászólást, hogy örül, hogy nekem csak ennyi problémám van, persze gúnyos smileykkal teletűzdelve.
2012. okt. 8. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mire jó a Facebook? Ami kapcsolatot lehet a segítségével tartani, azt egyben szét is rombolja...
2012. okt. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tiltaniiiiii...
2012. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gelazso ***** válasza:
100%
panaszkodó, gyámoltalan embereket senki sem szereti
2012. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most akkor panaszkodsz vagy nem panaszkodsz?
2012. okt. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A facebook csak egy példa volt, általánosságban mindenféle közösségi oldalra értettem. Nem panaszkodom, csak állapotjelzek.


Szerintem a "Megint nem volt XXL-Sport szelet az Ati ABC-ben" nem számít panaszkodásnak.

2012. okt. 8. 12:23
 6/7 anonim ***** válasza:

nem, de kinek mi köze van hozzá...? ezért nem értem ezeket a kirakatközösségeket... az emberek fele panaszkodik, a másik fele meg mindjárt beugat hogy ez legyen a legnagyobb problémád... holott mindkét csoport csak a seggét mereszti a kijelző előtt..


A facebook nem egy életbeli közösség, ne várd el azokat a reakciókat, amiket az életben elvárnál.

2012. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak pont eza abajuk hogy olyat nem irsz ki hogy meghalt a kiskutyád vagy beteg vagy stb... íyg viszont az tűnik a legnagyobb bajodnak amit mindenképpen meg kell osztanod velük hogy nincs csoki..
2012. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!