Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha fáradt vagyok a bulizáshoz,...

Ha fáradt vagyok a bulizáshoz, de nincs időm aludni, viszont kellene mennem buliba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egész héten dolgozatok, pénteken, szombaton is buli, ráadásul közeli barátok születésnapjai, szóval nem mondhatom le. Viszont már előre látom, hogy hulla leszek, mert aludni éjjel alig tudok, nappal megy...viszont későn érek haza pénteken, és valószínű, hogy nem fogok tudni aludni egy órácskát sem. Nem akarom elrontani más buliját, tudom, ha hazajönnék már éjfél felé, az lenne, hogy "ne már, egyszer van egy évben szülinapom". Mivel pörgethetném fel magam?
2012. okt. 9. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy kis koffeinbombával sikerülhet, de akkor azt folyamatosan adagolnod kell... Tehát az elején még két óránként KV/energiaital/kólák mikor már érzed, hogy nem hatnak akkor óránként gördítesz ezekből egy tekintélyesebb adagot :D


Esetleg vannak ilyen stimulánsok meg mesterséges szerek, amelyekkel több napig bírod.


Viszont egyiket sem ajánlom, mert a tested kamatostul fogja visszakérni, illetve amint ezeket abbahagyod, fáradtság, levertség fog úrrálenni rajtad.


ui.: Ha nem 18-as buli akkor előbb is eljöhetsz, a te tested nem az övék...

2012. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!